AC napájecí síťový kabel Dometic 230V pro termoelektrické autolednice
Kód: 3100017
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Síťový napájecí dvoužilový 2m kabel, zakončený konektorem v podobě ležaté osmičky (IEC 60320 C7, zásuvka)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní... |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vhodné pro: | pouze pro termoelektrické autochladničky |
| Délka DC kabelu: | 2m |
| Napětí: | max 250V |
| Maximální proudové zatížení: | 2,5A |
| Kabel: | 2 x 0.75mm2 měď |
| Konektor: | přímý v podobě ležaté osmičky ( IEC 60320 C7, zásuvka ) |
| Barva: | černá |
