Autolednice COLDTAINER (EUROENGEL) CoolFreeze F0330 NDN 0°C, 12/24/230V - Půjčovna
Kód: F0330NDNPUJCOVNA

Detailní popis produktu
Půjčovné 1000,- CZK bez DPH/den + vratná kauce 30.000,- CZK.
Kompresorový mobilní chladicí box robustní konstrukce je vyroben z odstředivě odlévaného polyetylenu a PUR izolace. Box je osazen hermeticky uzavřeným kompresorem Danfoss BD50F s integrovanou řídící jednotkou a ochranou baterie proti vybití. Digitálním termostatem lze variabilně nastavovat a sledovat teplotu uvnitř boxu. Box odpovídá standardům HACCP pro přepravu potravin. Povrch boxu je hladký, zaoblený a lehce udržovatelný. Box lze uzamknout visacím zámkem. Ve vozidle lze připojit pomocí standardního DC napájecího kabelu s autokonektorem. Box lze rovněž připojit přes standardní síťový kabel k hlavní síti 230V AC. Kabely jsou součástí boxu.

Naše společnost se více jak 30let zabývá prodejem a servisem chladících a mrazících boxů Coldtainer (dříve Euroengel a WAECO). Boxy vynikají dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půjčovna velkoobjemových chladících boxů |
|---|---|
| Celkový objem: | cca 330litrů |
| Rozsah teploty nastavení: | +25°C až 0°C |
| Jmenovitý proud při chlazení: | 10A (12V) |
| Vnější rozměry balík v/š/h: | 910/1000/1020mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 675/615/810mm |
| Termostatická regulace chlazení: | Ano |
| Napětí: | 12/24V DC a 100-240Vac 50-60 Hz |
| Izolace: | polyuretanová pěna, bezfreonová 100 mm |
| Koeficient "K": | 0,27 W/m²K |
| Material: | odstředivě odlévaný polyetylenu |
| Ochrana baterie: | Ano |
| Chladivo: | R134a |
| Požadované jištění: | 30A |
