Autolednice COLDTAINER (EUROENGEL) F1020 NDH, 12V DC, +30°C až 0°C + Bezdrátový teploměr a vlhkoměr ENGEL s externím čidlem zdarma
Kód: F1020/NDH

Detailní popis produktu


Kompresorový mobilní chladicí box s dodatečným příhřevem a reverzní regulací teploty COLDTAINER F1020 NDH má velice robustní konstrukci. Je vyroben z odstředivě odlévaného polyetylenu (PU) a PUR izolace. Povrch boxu je hladký, zaoblený a lehce udržovatelný. Box odpovídá standardům HACCP pro přepravu potravin.
• Nový systém zamykání
• Optimalizovaný vnější tvar – skosené rohy
• Schránka na doklady A4 na čele boxu
• Optimalizace vnitřního prostoru
• Upevňovací systém poliček
• Boxy jsou vybaveny diagnostickou zásuvkou

- Box je osazen hermeticky uzavřeným kompresorem Danfoss BD220CL s integrovanou řídící jednotkou a ochranou baterie proti vybití a topným tělesem. Digitálním termostatem lze variabilně nastavovat a sledovat teplotu uvnitř boxu.
- Verze NDH pro přepravu teplotně sensitivních produktů, např. léčiv, v teplotním rozmezí od +30°C do 0°C se správným rozložením proudění vzduchu uvnitř boxu bez ohledu na okolní teplotu v souladu s předpisy GDP.
Boxy F1020 jsou standardně dodávány s paletovou základnou (kovové nožičky umožňující manipulaci vysokozdvižným vozíkem).

- paletová základna (kovové nožičky umožňující manipulaci vysokozdvižným vozíkem)
Volitelné příslušenství
Upozornění: Produkt je vyobrazen včetně doplňkového příslušenství. Vestavný napájecí zdroj na 230 V, manipulační vozík, kotvicí a jisticí prvky jsou volitelným příslušenstvím. Nejsou součástí standardní dodávky lednice.
Pro všechny modely s předním otvorem jsou k dispozici police. Způsob umístění regálů uvnitř kontejnerů se liší podle modelu.
Upozorňujeme, že standardně jsou boxy dodávány s napájecím kabelem k připojení na autobaterii, nikoliv s konektorem do autozapalovače. Pro připojení k hlavní síti 230V AC je nutno doinstalovat měnič. Měnič, vč. napájecího kabelu se speciálním konektorem pro připojení k lednici je volitelným příslušenstvím. 
Měnič není standardně součástí lednice.

Naše společnost se více jak 25 let zabývá prodejem a servisem chladících a mrazících boxů Coldtainer (dříve Euroengel a WAECO). Boxy vynikají dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Transportní chlazení Coldtainer - Euroengel |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový využitelný objem: | 860 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h mm: | 1180 / 1200 / 1750 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 820 / 920 / 1215 mm |
| Napájecí napětí: | 12V V DC |
| Rozsah teploty nastavení: | pro teplotu od +30°C do 0°C |
| Koeficient "K": | 237 |
| Špičkový proudový odběr při 12V: | 21A |
| Pojistka na DC kabelu: | 50A |
| Kompresorová jednotka: | Danfoss BD220CL s integrovanou řídící jednotkou a ochranou baterie proti vybití |
| Material: | tvarovaný polyethylen (PE) |
| Izolace: | PUR (≈ 120 mm) |
| Chladivo: | R134a (135g) |
| Barva: | šedá |
| ATP třída: | FRCX** |
| Certifikace: | ATP, HACCP |
| Hmotnost: | 211 kg |
