Automraznička / autochladnička COLDTAINER (EUROENGEL) CoolFreeze F0140 NDN +25°C až - 10°C,12/24V - Půjčovna
Kód: F0140NDNPUJCOVNA

Detailní popis produktu
Půjčovné 700,- CZK bez DPH/den + vratná kauce 20.000,- CZK.

Kompresorový mobilní chladicí box s možností zamražení do -10°C robustní konstrukce je vyroben z odstředivě odlévaného polyetylenu a PUR izolace. Box je osazen hermeticky uzavřeným kompresorem Danfoss BD50F s integrovanou řídící jednotkou a ochranou baterie proti vybití. Digitálním termostatem lze variabilně nastavovat a sledovat teplotu uvnitř boxu. Box odpovídá standardům HACCP pro přepravu potravin. Povrch boxu je hladký, zaoblený a lehce udržovatelný. Box lze uzamknout visacím zámkem.
Naše společnost se více jak 30 let zabývá prodejem a servisem chladících a mrazících boxů Coldtainer (dříve Euroengel a WAECO). Boxy vynikají dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Půjčovna velkoobjemových chladících boxů |
|---|---|
| Celkový objem: | 140 litrů |
| Rozsah teploty nastavení: | +25°C až -10°C |
| Jmenovitý proud při chlazení: | 9A (12V) |
| Vnější rozměry v/š/h: | 710/620/1000mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 510/410/620 mm |
| Termostatická regulace chlazení: | Ano |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Izolace: | 80-100 mm |
| Koeficient "K": | 0,35 W/m²K |
| Ochrana baterie: | Ano |
| Chladivo: | R134a |
| Požadované jištění: | 30A |
