Dometic PerfectView M 71L
Kód: 9600011060

Detailní popis produktu
Monitor TFT LCD PerfectView M71 L je 7“ stmívatelný monitor (17,8 cm) a je pro prioritní použití ve vozidle. Lze ho používat k připojeni kamer (např. kamera zpátečky) nebo jiných video zdrojů. Mezi zdroji videosignálů je možné přepínat. Monitor nabízí řídící rozvody, které aktivují 3 vstupy pro kamery s 6-pinovými Dometic šroubovými konektory. Monitor je napájen připojením přes volné vodiče a propojením s kamerami Dometic zároveň napájí kamery přes systémový kabel. Kromě běžného ovládání může být obraz ze tří kamer postupně přepínán v automatickém režimu.
LCD monitor můžete připojit ke kamerám (např. kamerový systém pro couvání) nebo k jiným zdrojům videosignálu (např. přehrávač DVD). Mezi zdroji videosignálů lze přepínat. Monitor nabízí řídicí rozvody, jejichž pomocí můžete automaticky aktivovat kamery. Monitor je navíc vybaven ukazatelem vzdálenosti na displeji, který je při zařazení zpátečky automaticky aktivován (AV1).
Tento monitor je vhodný k průmyslovému využití.
Vlastnosti:
- Digitální LCD technologie s LED podsvícením dosahuje špičkové kvality obrazu – ve dne i v noci!
- Nastavení obrazu lze uložit samostatně pro každý vstup kamery
- Volitelná funkce zrcátka vám poskytuje známý pohled ze zpětného zrcátka
- Třii vstupy pro kamery, z nichž tři lze aktivovat externími signály
- Funkce automatického stmívání zvyšuje komfort a praktičnost
- Volitelná funkce zrcátka vám poskytuje známý pohled ze zpětného zrcátka
Monitor splňuje požadavky normy R158, což ji opravňuje k použití jako systém asistence při couvání kompatibilní s GSR2.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory Dometic |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnější rozměry v/š/h: | 126/175/26 mm |
| Hmotnost: | 0,4 kg |
| Diagonální rozměr obrazovky: | 7"/178 mm |
| Jmenovité napětí: | 11 - 16V DC |
| Spotřeba energie: | 8 W |
| Rozlišení: | 384.000 Pixel |
| Video standard: | PAL/NTSC auto |
| Provozní teplota: | od -20°C do +70°C |
| Vibrační odolnost: | 5g |
| Stmívač: | automatický přes LDR |
| Vstupy pro kamery: | 3 |
| Funkce zrcadlového obrazu: | Nastavitelná |
| Certifikace: | EHK R10, ISO 16750 |
