EcoFlow DELTA 3 Classic - bateriová stanice (powerbanka) 1ECO1350
Kód: 1ECO1350

Související produkty
Detailní popis produktu
Přenosná bateriová stanice EcoFlow DELTA 3 Classic s výkonem 1 800 W a špičkovým výkonem 3 000 W může díky originální funkci X-Boost bez problémů trvale napájet i některé spotřebiče s příkonem až do 2 600 W. Její kapacita 1 024 Wh z ní dělá velmi praktický zdroj energie pro domácnost i venkovní použití. Napájet přitom může domácí spotřebiče a v přírodě různá zařízení provozovaná k rekreačním i pracovním účelům. Výborně se hodí i jako záložní zdroj pro nepřerušované napájení (UPS) základních domácích přístrojů s rychlostí přepnutí do 10 ms.

EcoFlow DELTA 3 Classic je bateriová stanice nabízející kapacitu 1024 Wh, několik vstupů a výstupů, a to včetně standardních zásuvek střídavého proudu, portu USB-A a portů USB-C, kterými lze napájet celou řadu spotřebičů a zařízení. Různé možnosti jejího dobíjení umožňují využívat jednotlivé způsoby podle aktuálních potřeb. Stanice tedy představuje nejen velmi spolehlivý, ale zároveň i velmi flexibilní a tichý zdroj energie. Disponuje i prostorným displejem, který přehledně zobrazuje informace o jejím aktuálním provozu.
- Články LiFePO4 (LFP) třetí generace nabízejí rychlé nabíjení bez zkrácení životnosti. S minimálně 4 000 cykly do poklesu na 80 % kapacity a 10 let spolehlivého používání, což je o 25 % více, než je standard oboru.
- Stupeň ochrany IP65 zajišťuje odolnost bateriového bloku proti stříkající vodě a prachu, což zaručuje odolnost v různých prostředích.
- Více než 40 ochranných mechanismů proti proudovým, napěťovým, teplotním a obvodovým rizikům. Inteligentní systém řízení BMS a ochrana proti tepelnému vybíjení zabraňují výbuchům i požárům a přinášejí tak maximální bezpečnost provozu.
.jpg)
Když dojde k výpadku napájení, DELTA 3 Classic (1024 Wh) reaguje za pouhých 10 milisekund – dostatečně rychle, aby zajistila bezproblémový chod kritických zařízení, jako jsou systémy NAS a servery.

*Týká se srovnání vnitřního odporu: nové full-tab LFP články EcoFlow mají 1,5 mΩ, tedy o 25 % méně než předchozí EF #C33 (2 mΩ), což zlepšuje účinnost a snižuje tvorbu tepla.
**Vnitřní odpor jednoho článku je snížen o 25 %, což podle vztahu Q = I²Rt znamená, že při stejném proudu vzniká až o 25 % méně tepla.
Moderní konstrukce vnitřní baterie stanice s menším množstvím článků, a tedy s chladnějším provozem a delší životností, poskytuje uživatelům větší stabilitu. Každý článek je navíc důkladně testován a celý komplet je optimálně vyladěný, aby velmi dobře chránil před přebíjením, nevyvážeností a předčasným opotřebením. Baterie obsahuje LFP články se strukturou CTC automobilové kvality, které poskytují až 10 let spolehlivého napájení a nepřetržitou BMS ochranu. Stanice je rovněž dobře chráněna před nárazy, což je důležité zejména při použití v terénu.
4 způsoby nabíjení


Stanice se nabíjí prostřednictvím síťových AC zásuvek (DELTA 3 Classic se nabije z 0 na 80 % za pouhých 45 minut a plně se nabije za 60 minut pomocí nabíjení střídavým proudem.), solárních panelů (plně nabito za 2,5 hodiny se solárním příkonem 500 W čistá a obnovitelná energie – kdekoli svítí slunce.), generátoru (plné nabití za 1 hodinu s hybridním inteligentním generátorem o výkonu 1400 W nebo ze zásuvky automobilu pomocí kabelu XT60 (automobilový), kabel není součástí dodání a lze jej zakoupit jako doporučené zboží naleznete pod produktem případně (nabijte na 80 % za 1,8 hodiny nebo na 100 % za 2,5 hodiny pomocí alternátorové nabíječky EcoFlow 500W).

Sledujte spotřebu energie a výrobu solární energie – to vše pomocí jednoho intuitivního ovládacího panelu. Nastavte si časované nabíjení/vybíjení, abyste mohli nabíjet mimo špičku a vybíjet během špičky a ušetřit tak náklady. Provoz stanice lze sledovat a ovládat z jakéhokoliv místa s přístupem na internet, a to prostřednictvím chytré mobilní aplikace EcoFlow.
Stáhněte si aplikaci ECOFLOW níže:

Tento model DELTA 3 Classic neobsahuje 12V DC autozásuvku, stanici lze v autě nabíjet například přes kabel XT60 případně alternátorovým nabíječem, při napájení autochladničky se musí použít zásuvka AC.
Obsah balení:
EcoFlow DELTA 3 Classic
AC nabíjecí kabel
Návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bateriové stanice série DELTA |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| EAN: | 4895251655323 |
| Kapacita: | 1 024 Wh (51,2 V ⎓ 20 Ah) |
| Typ článků: | LFP (LiFePo4) |
| Vnější rozměry v/š/h: | 398 / 200 / 283 mm |
| Stálý výkon: | 1800 W |
| X-boost: | 2600 W |
| Špičkový výkon: | 3000 W |
| Zdroj nepřerušovaného napájení (UPS): | 10 ms |
| Výstup: | |
| AC zásuvka (jen vybíjení) výstup: | čistá sinusoida, celkem 1 800 W, špičkový výkon 3 000 W, napětí 230 V |
| DC port USB-A: | 5 V ⎓ 3 A, 9 V ⎓ 2 A, 12 V ⎓ 1,5 A, max. 18 W |
| DC port USB-C1: | 5/9/12/15 V ⎓ 3 A, 20 V ⎓ 5 A, max. 100 W |
| DC port USB-C2: | 5/9 V ⎓ 3 A,15 V ⎓ 2 A, max. 30 W |
| Vstup: | |
| AC zásuvka: | 220-240 V ~ 10 A (50/60 Hz) |
| DC port (XT60) solární vstup: | 11-60 V ⎓ 15 A, max. 500 W |
| DC port (XT60) automobilový: | DC port (XT60) automobilový |
| Model: | EF-DL3-C |
| Wi-Fi (2,4 GHz): | frekvence 2 412 - 2 472 MHz, 2 422 - 2 462 MHz, max. výstupní výkon 18,24 dBm |
| Bluetooth: | frekvence 2 402 - 2 480 MHz, maximální výstupní výkon 20 dBm |
| Typ ochrany: | ochrana proti přepětí, ochrana proti přetížení, ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu, ochrana proti nízkým teplotám, ochrana proti podpětí, ochrana proti nadproudu |
| Kategorie přepětí: | II |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Provozní nadmořská výška: | < 3000 m n. m. Kategorie přepětí: II |
| Optimální skladovací teplota: | –10 °C až 45°C (optimálně 20°C až 30°C) |
| Optimální nabíjecí teplota: | 0°C až 45°C |
| Optimální vybíjecí teplota: | –10°C až 45°C |
| Optimální provozní teplota: | 20°C až 30°C |
| Mobilní aplikace: | ano kompatibilní |
| Čistá hmotnost: | 12,1 kg |
| Barva: | stříbrná s kombinací černé |


