EcoFlow DELTA 3 Max - bateriová stanice (powerbanka) 1ECO2040
Kód: 1ECO2040

Související produkty
Detailní popis produktu

Přenosná bateriová stanice EcoFlow DELTA 3 Max nabízí jmenovitý výkon 2 400 W a s využitím originální funkce X-Boost je navíc připravena napájet některé typy spotřebičů s příkonem až do 3 200 W. Její kapacita baterie 2 048 Wh umožňuje dodávat energii naprosté většině běžných domácích spotřebičů a hodí se i jako záložní zdroj (UPS) pro případy výpadků elektrické sítě, a to s rychlostí přepnutí 10 ms.

EcoFlow DELTA 3 Max je bateriová stanice s akumulátorem LiFePO₄ a kapacitou 2 048 Wh. Má několik výstupů, včetně zásuvek střídavého proudu nebo portů USB-A a USB-C, kterými lze napájet naprostou většinu běžných spotřebičů a zařízení. Různé možnosti nabíjení umožňují využívat jednotlivé způsoby podle aktuálních potřeb. Stanice tedy představuje nejen velmi spolehlivý, ale zároveň i velmi flexibilní zdroj energie. Disponuje i velmi prostorným displejem, který přehledně zobrazuje informace o aktuálních parametrech jejího provozu.

DELTA 3 Max využívá automobilové full-tab LFP články, které nabízejí vyšší účinnost, bezpečnost a delší životnost díky nižšímu zahřívání a minimálnímu odporu. V kombinaci s robustním tělem a inteligentním BMS získáváte bezkonkurenční spolehlivost doma i v terénu.

Pokročilý 16-článkový systém využívá o 27 % méně článků na kWh (v srovnání s předchozí generací bateriových článků EcoFlow #C33), díky čemuž pracuje s nižší teplotou, má delší životnost a poskytuje stabilnější výkon. Každý článek prochází přísným testováním kapacity, napětí a vnitřního odporu, aby vznikl mimořádně jednotný a bezpečný bateriový blok, chráněný proti přebíjení i nerovnoměrnému stárnutí.
*Týká se srovnání vnitřního odporu: nové full-tab LFP články EcoFlow mají 1,5 mΩ, tedy o 25 % méně než předchozí EF #C33 (2 mΩ), což zlepšuje účinnost a snižuje tvorbu tepla.
**Vnitřní odpor jednoho článku je snížen o 25 %, což podle vztahu Q = I²Rt znamená, že při stejném proudu vzniká až o 25 % méně tepla.

Každá část DELTA 3 Max je vytvořena tak, aby zvládla roky intenzivního používání, extrémní podmínky a přitom zůstala téměř neslyšná. Poskytuje energii, na kterou se můžete spolehnout více než 10 let.
Mnoho způsobů nabíjení
Stanice se nabíjí prostřednictvím síťové zásuvky, solárních panelů, autozásuvky nebo generátoru. Je možné ji připojit i k systému PowerStream s komplexnějším využitím solární energie, které přináší i snížení celkových nákladů. Z 0 na 80 % už za 47 minut (v optimálních podmínkách s X-Stream AC nabíjením).

Široké možnosti napájení spotřebičů
DELTA 3 Max může napájet naprostou většinu běžných domácích spotřebičů, včetně chladniček, televizorů a počítačů. Je dobře použitelná i v přírodě nebo na jiných odlehlých místech, kde může bez problémů pohánět zařízení používané při rekreaci i elektrické pracovní nástroje.

X-Boost napájení přístrojů s vyšším příkonem
X-Boost je inovativní technologie, která je exkluzivní pro bateriové stanice EcoFlow a této stanici umožňuje napájet některé spotřebiče s příkonem až do 3 200 W.
Vzdálené ovládání chytrou aplikací
Prostřednictvím chytré mobilní aplikace EcoFlow lze provoz stanice sledovat a ovládat z jakéhokoliv místa s přístupem na internet. Získejte detailní přehled o spotřebě, solární výrobě i dosažených úsporách v jednom intuitivním přehledu. Jednoduše si nastavte automatické úlohy: nabíjení během večerních levnějších tarifů a vybíjení přes den, kdy jsou ceny nejvyšší. Výsledkem jsou maximální úspory, minimální starosti a čistá, udržitelná energie pod vaší plnou kontrolou.
Obsah balení
Přenosná bateriová stanice EcoFlow DELTA 3 Max
Nabíjecí AC kabel
Návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bateriové stanice série DELTA |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| EAN: | 4895251658287 |
| Čistá hmotnost: | 20,3 kg |
| Model: | EF-DL-H02-3M |
| Vnější rozměry v/š/h: | |
| Wi-Fi (2,4 G): | podporováno |
| Bluetooth: | podporováno |
| Optimální nadmořská výška: | < 3000 m n. m. |
| Kategorie přepětí: | II |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Stupeň ochrany: | IP20 |
| UPS: | 10 ms |
| Jmenovitá kapacita baterie: | 2048 Wh (51,2 V ⎓ 40 Ah) |
| Typ článků: | LFP (LiFePo4) |
| Typ ochrany: | ochrana proti přepětí, ochrana proti přetížení, ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu, ochrana proti nízké teplotě, ochrana proti nízkému napětí, ochrana proti nadproudu. |
| Optimální provozní teplota: | 20°C až 30°C |
| Optimální nabíjecí teplota: | 0°C až 45°C |
| Optimální vybíjecí teplota: | –10°C až 45°C |
| Optimální skladovací teplota: | –10°C až 45°C (optimálně 20°C až 30°C) |
| Výstup: | |
| AC výstup (pouze vybíjení): | EU: 230 V ~ 50 Hz, celkem 2400 W, max. 10 A (4x) na port |
| AC výstup (režim provozní): | EU: 220–240 V ~ 50/60 Hz, celkem 8 A, max. 8 A (4x) na port |
| USB-A (1x): | 5 V ⎓ 3 A / 9 V ⎓ 2 A / 12 V ⎓ 1,5 A, max. 18 W |
| USB-C (1x: | 5 V ⎓ 3 A / 9 V ⎓ 3 A / 12 V ⎓ 3 A / 15 V ⎓ 3 A / 20 V ⎓ 5 A, max. 100 W |
| USB-C (2x): | 5 V ⎓ 3 A / 9 V ⎓ 3 A / 15 V ⎓ 2 A, max. 30 W na port, celkem 30 W |
| 12V výstupní DC port: | 12,6 V ⎓ 10 A, celkem 126 W |
| Vstup: | |
| AC vstup (pouze nabíjení): | EU: 220–240 V ~ 10 A, 50/60 Hz |
| AC vstup (režim Bypass): | EU: 220–240 V ~ 10 A, 50/60 Hz |
| Solární vstup: | 11-60 V ⎓ 13 A, max. 500 W |
| DC vstup: | 12 V ⎓ max. 8 A, 24 V ⎓ max. 8 A, 48 V ⎓ max. 10,4 A |
| Hlasitost: | 600W ≤ 25dB |
| X-Fusion: | ne |
| Kompatibilita s aplikací: | ano |
| Barva: | stříbrná, černá |
| Rozšiřitelná kapacita: | ne |
| Výstupní porty: | 9 |
| Priorita výstupů: | ne |
| Maximální AC výstup: | 2400 W (špičkově 4800 W) |
| Maximální výkon X-Boost: | 3200 W |
| AC nabíjení: | 2300 W (68 min) |
| Solární nabíjení: | 500 W |
| Smart Generator: | max. 2400 W |
| Nabíjení alternátorem: | max 500 W (přes XT60 konektor) |
| Nabíjení v autě: | 12V / 24V ⎓ 8A |
