EcoFlow DELTA 3 Max Plus - bateriová stanice (powerbanka) 1ECO2040PLUS
Kód: 1ECO2040PLUS

Související produkty
Detailní popis produktu

Přenosná bateriová stanice EcoFlow DELTA 3 Max Plus nabízí jmenovitý výkon 3 000 W a špičkový výkon až 6 000 W. S využitím originální funkce X-Boost je navíc připravena napájet některé typy spotřebičů s příkonem až do 3 900 W. Její kapacitu 2 048 Wh, lze rozšířit přídavnými bateriemi až na 10 kWh. Umožňuje tedy dodávat energii domácím spotřebičům i energeticky náročnějším pracovním nástrojům. Hodí se rovněž jako záložní zdroj (UPS) pro případy výpadků elektrické sítě, a to s rychlostí přepnutí 10 ms.
EcoFlow DELTA 3 Max Plus je bateriová stanice s akumulátorem LiFePO₄, základní kapacitou 2 048 Wh, která je rozšiřitelná přídavnými bateriemi až na 6 kWh. Má několik výstupů, včetně zásuvek střídavého proudu nebo portů USB-A a USB-C a je tedy připravena napájet domácí spotřebiče, včetně chladniček, televizorů a počítačů. Různé možnosti nabíjení umožňují využívat jednotlivé způsoby podle aktuálních potřeb. Stanice tedy představuje nejen velmi spolehlivý, ale zároveň i velmi flexibilní zdroj energie. Disponuje rovněž velmi prostorným displejem, který přehledně zobrazuje informace o aktuálních parametrech jejího provozu.

Stanice využívá automobilové full-tab LFP články, které nabízejí vyšší účinnost, bezpečnost a delší životnost díky nižšímu zahřívání a minimálnímu odporu. V kombinaci s robustním tělem a inteligentním BMS získáváte bezkonkurenční spolehlivost doma i v terénu.

Pokročilý 16-článkový systém využívá o 27 % méně článků na kWh (v srovnání s předchozí generací bateriových článků EcoFlow #C33), díky čemuž pracuje s nižší teplotou, má delší životnost a poskytuje stabilnější výkon. Každý článek prochází přísným testováním kapacity, napětí a vnitřního odporu, aby vznikl mimořádně jednotný a bezpečný bateriový blok, chráněný proti přebíjení i nerovnoměrnému stárnutí.
*Týká se srovnání vnitřního odporu: nové full-tab LFP články EcoFlow mají 1,5 mΩ, tedy o 25 % méně než předchozí EF #C33 (2 mΩ), což zlepšuje účinnost a snižuje tvorbu tepla.
**Vnitřní odpor jednoho článku je snížen o 25 %, což podle vztahu Q = I²Rt znamená, že při stejném proudu vzniká až o 25 % méně tepla.

Každá část DELTA 3 Max Plus je vytvořena tak, aby zvládla roky intenzivního používání, extrémní podmínky a přitom zůstala téměř neslyšná. Poskytuje energii, na kterou se můžete spolehnout více než 10 let.
Mnoho způsobů nabíjení
Stanice se nabíjí prostřednictvím síťové zásuvky, solárních panelů, autozásuvky nebo generátoru. Je možné ji připojit i k systému PowerStream s komplexnějším využitím solární energie, které přináší i snížení celkových nákladů.

Díky nové funkci Smart Output Priority rozhodujete vy, kam proudí energie a která zařízení se vypnou, aby ste prodloužili výdrž baterie. Udržujte v chodu to nejdůležitější (lednice, wi-fi, zabezpečovací kamerový systém...) bez obav z výpadků energie, i když jste mimo domov.

Nastavte si v aplikaci úroveň nabití baterie, při které se automaticky vypnou méně důležitá zařízení a energie se soustředí tam, kde je opravdu potřeba. Stanice pak automaticky reaguje na vaše priority a udrží v chodu např. lednici, i když zbytek domu zhasne. Takže už vás ani výpadek elektřiny během noci nepřekvapí. Ráno se probudíte s čerstvými potravinami a s klidem, že vše fungovalo.

DELTA 3 Max Plus poskytuje výkon 3000 W (až 6000 W v maximu) a s technologií X-Boost™ 3.0 spolehlivě napájí zařízení až do 3900 W. Pokročilý DSP čip měří napětí a proud s vysokou přesností každých 33 mikrosekund, což zaručuje čistý sinusový výstup s vyšší stabilitou, než nabízí běžná elektrická síť, takže se nemusíte bát ani o svou nejcitlivější elektroniku.

Rozšiřitelná kapacita
Stanice je připravena k navýšení své kapacity až na 10 kWh, a to prostřednictvím připojení přídavných baterií DELTA 3 Max Extra Battery, DELTA 3 Extra Battery, DELTA Pro 3 Extra Battery nebo DELTA 2 Extra Battery.

Vzdálené ovládání chytrou aplikací
Prostřednictvím chytré mobilní aplikace EcoFlow lze provoz stanice sledovat a ovládat z jakéhokoliv místa s přístupem k internetu.

Stáhněte si aplikaci ECOFLOW níže:
Obsah balení
Přenosná bateriová stanice EcoFlow DELTA 3 Max Plus
Nabíjecí AC kabel
Návod k obsluze
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bateriové stanice série DELTA |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| EAN: | 4895251658829 |
| Model: | EF-DL3-MP |
| Čistá hmotnost: | cca 22,1 kg |
| Vnější rozměry v/š/h: | 305 / 494 / 242 mm |
| Wi-Fi (2,4 G): | podporováno |
| Bluetooth: | podporováno |
| Optimální nadmořská výška: | < 3 000 m n. m. |
| Kategorie přepětí: | II |
| Stupeň znečištění: | 2 |
| Třída krytí IP: | IP20 |
| UPS: | 10 ms + HID podpora |
| Jmenovitá kapacita baterie: | 2048 Wh (51,2 V ⎓ 40 Ah) |
| Typ článků: | LFP (LiFePo4) |
| Typ ochrany: | ochrana proti přepětí, ochrana proti přetížení, ochrana proti přehřátí, ochrana proti zkratu, ochrana proti nízké teplotě, ochrana proti nízkému napětí, ochrana proti nadproudu. |
| Port přídavné baterie (vstup): | 43,2-57,6 V ⎓ max 93 A |
| Port přídavné baterie (výstup): | 43,2-57,6 V ⎓ max. 46 A |
| Optimální provozní teplota: | 20°C až 30°C |
| Teplota při nabíjení: | 0°C až 45°C |
| Teplota při vybíjení: | –10°C až 45°C |
| Skladovací teplota: | –10 °C až 45°C (optimálně 20°C až 30°C) |
| Výstup: | |
| AC výstup (pouze vybíjení): | 230 V ~ 50 Hz, celkem 3 000 W (surge 6 000 W), max. 13 A (4x) na port |
| AC výstup (režim Bypass): | 220–240 V ~ 50/60 Hz, celkem 3 000 W, max. 13 A (4x) na port |
| USB-A (1x): | 5 V ⎓ 3 A / 9 V ⎓ 2 A / 12 V ⎓ 1,5 A, max. 18 W |
| USB-C (1x): | 5 V ⎓ 3 A / 9 V ⎓ 3 A / 12 V ⎓ 3 A / 15 V ⎓ 3 A / 20 V ⎓ 5 A / 28 V ⎓ 5 A, max. 140 W |
| USB-C (2x): | 5 V ⎓ 3 A / 9 V ⎓ 3 A / 12 V ⎓ 3 A / 15 V ⎓ 3 A / 20 V ⎓ 2,25 A, max. 45 W na port, celkem 45 W |
| 12V DC port: | 12,6 V ⎓ 30 A, celkem 378 W (Anderson port max. 30 A, zapalovač cigaret max. 10 A) |
| Vstup: | |
| AC vstup (pouze nabíjení): | 220–240 V ~ 10 A, 50/60 Hz |
| AC vstup (režim Bypass): | 220–240 V ~ 10 A, 50/60 Hz |
| DC vstup: | 12 V ⎓ max. 8 A, 24 V ⎓ max. 8 A, 48 V ⎓ max. 10,4 A |
| Solární vstup: | 11-60 V ⎓ max. 18 A |
| Hlasitost: | 600W ≤ 25dB |
| X-Fusion: | ano |
| Mobilní aplikace: | ano |
| Barva: | stříbrná s kombinací černé |
| Maximální rozšiřitelná kapacita: | až 10 kWh |
| Kompatibilní přídavné baterie: | DELTA 2 Max, DELTA 3 Max Plus, DELTA Pro 3, DELTA 3 přídavná baterie |
| Počet portů pro přídavné baterie: | 1 port (rozšiřitelné na 2) |
| Výstupní porty: | celkem 10 |
| Priorita výstupů: | ano |
| Maximální AC výstup: | 3000 W (špičkově 6000 W) |
| Maximální výkon X-Boost: | 3900 W |
| AC nabíjení: | 2300 W (68 min) |
| Solární nabíjení: | 2 porty po 500 W |
| Smart Generator: | max. 2400 W |
| Nabíjení alternátorem: | max. 1000 W (přes port 4+8) |
| Nabíjení v autě: | 12V / 24V ⎓ 8A |


