Izolovaný box Igloo Ecocool 30
Kód: 97000050646
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Pasivní chladicí box IGLOO ECOCOOL 30 - vnější obal, víko a vložka jsou vyrobeny z recyklované pryskyřice (PCR). Vše vyplněno čistší a ekologickou izolací THERMECOOL. Vyvýšený profil boxu pojme vyšší nápoje, jako jsou lahve vína, dvoulitrové lahve a sportovní nápoje. V ideální výšce poslouží box i jako pohodlné sedadlo. Výklopná rukojeť umožňuje snadné přenášení jednou rukou. Technologie Cool Riser Technology® minimalizuje kontakt s povrchem, což spolu s ekologickou izolační pěnou Thermecool™ zajišťuje vynikající chladicí výkon.



Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované pasivní chladící boxy IGLOO U.S.A. |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 28 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 457 / 438 / 301 mm |
| Lze vložit: | 1,5 a 2 ltr. PET |
| Izolace: | Thermocool |
| Material: | PCR - recyklovaná pryskyřice |
| Kapacita pro: | 41 plechovek o objemu 330 ml |
| barva: | zelená |
| Čistá hmotnost: | 2,90kg |
