Izolovaný box Igloo Ecocool 52
Kód: 97000050647
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Pasivní chladicí box IGLOO ECOCOOL 52 - vnější obal, víko a vložka jsou vyrobené z recyklované pryskyřice (PCR). Vše vyplněno čistší a ekologickou izolací THERMECOOL. Čtyři samoodtokové držáky nápojů zakomponované do víka pro udržení nápojů na dosah ruky. Praktické výklopné boční rukojeti pro snadné přenášení a nakládání/vykládání boxu do vozidla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Izolované pasivní chladící boxy IGLOO U.S.A. |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 49 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 370 / 386 / 634 mm |
| Lze vložit: | 1,5 a 2 ltr. PET |
| Izolace: | Thermocool |
| Material: | PCR - recyklovaná pryskyřice |
| Kapacita pro: | 85 plechovek o objemu 330 ml |
| barva: | zelená |
| Čistá hmotnost: | 4,50 kg |
