Kempingová židle Front Runner Expander
Kód: CHAI007
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozkládací kempingová židle Expander Front Runner Dometic umožňuje praktické složení židle, což usnadňuje její přepravu.

Tato inovativní technologie umožňuje stlačit tuto židli plné velikosti na kompaktní 1/16 její velikosti! Design je kompletně černý. Díky tomu je židle nejen stylová, ale také se hodí k mnoha dalším kempingovým a automobilovým doplňkům. To odlišuje kempingovou židli Expander od srovnatelných produktů na trhu.
Zobrazení v realitě AR

Židli Expander si můžete prohlédnout ve 3D a umístit jej do svého okolí použitím rozšířené reality. Podporuje Iphone IOS 12+ případně Android 9.0+
- pohodlné a obzvláště snadno přenosné
- lze jej složit ve třech snadných krocích
- nezabořuje se do písku
- dobrá výška pro použití u stolů
- vyrobeno z robustní oceli
Základní vlastnosti a vnější vzhled
- držák na pohár
- malá kapsa například pro chytrý telefon
- rukojeť pro přenášení
- praktická taška na předměty, jako jsou knihy, časopisy a mapy
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové židle |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Složený rozměr židle v/š/h: | 417 / 444,5 / 61 mm |
| Sestavený rozměr židle v/š/h: | 787 / 444,5 / 521 mm |
| Výška sedáku: | 432 mm |
| Rám: | černá ocel s práškovým nástřikem |
| Maximální nosnost: | 115 kg |
| Hmotnost: | 4 kg |
| Potah: | černý |
| Barva: | černá |
