Kombinovaná horkovzdušná fritéza 3 v 1, Dometic AC MWAO 240
Kód: 9620022896
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu

Dometic AC MWAO je zařízení 3 v 1, které kombinuje horkovzdušnou fritézu, mikrovlnnou troubu a elektrickou troubu. Zařízení je vhodné k ohřívání, rozmrazování a vaření potravin ve vozidlech. Dometic AC MWAO je přístroj vhodný jako volně stojící i vestavný spotřebič s uživatelsky přívětivým ovládáním. Přístroj je rovněž vhodný k použití v domácnosti a v podobných provozních podmínkách, jako jsou:
- Kuchyňky pro personál v obchodech, kancelářích a jiných pracovních prostorách,
- farmy,
- použití klienty v hotelech, motelech a jiných prostředích rezidenčního typu;
- ubytovací zařízení typu bed and breakfast,
- stravovací a podobná zařízení neobchodního typu.
Zařízení není určeno k ovládání pomocí externího časovače nebo samostatného systému dálkového
Vlastnosti:
- Horkovzdušná fritéza, mikrovlnná trouba a gril v jednom – stejná šířka jako standardní mikrovlnná trouba v obytném voze
- Horkovzdušná fritéza umožní vychutnat si křupavé výsledky s minimálním nebo žádným přidaným olejem
- Důkladně testováno a schváleno v reálném prostředí obytného vozu
- Mikrovlnná trouba s deseti úrovněmi výkonu
- Trouba s grilem pro tradiční pečení, opékání a grilování
- Kombinace mikrovlnné trouby a grilu – pro superrychlé vaření s křupavým, hnědým výsledkem
- 8 automatických menu vaření – jednoduše vyberte, stiskněte „start“ a nechte troubu pracovat
- Chytrá funkce ohřevu umožňuje ohřát jídlo podle jeho hmotnosti
- Rychlé spuštění vaření v mikrovlnné troubě z pohotovostního režimu
- Splňuje přísné automobilové normy ECE R10 požadované pro bezpečnou integraci do vozidel
Pozn:
Použitím vhodného měniče lze použít ve vozidle s palubním napětím 12V DC nebo 24V DC.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mikrovlnné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnitřní objem: | 20 litrů |
| Příkon mikrovlnné trouby: | 1150 W |
| Příkon horkovzdušné fritézy: | 1500 W |
| Příkon: | 1500 W |
| Vnější rozměry v/š/h:: | 453/362/347 mm |
| Hmotnost: | 14,9 kg |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | - |
| Jmenovité napětí: | 230 V, 50Hz |
| Barva: | Černá |
| Certifikace: | Schváleno Intertek GS,NCC |
