Kompresorová autochladnička / autolednice Dometic CFF 12
Kód: 9600029485
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
13 litrů, kompresorová autochladnička DOMETIC CFF12 s teplotním rozsahem +10°C až -18°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C), Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC, nebo ze sítě 100-240V AC

- Odnímatelný držák na nápoje
- Stmívatelný digitální displej pro rychlý přehled nastavené teploty
- Energeticky úsporné LED osvětlení

- integrované vodicí prvky pro bezpečné upevnění pomocí popruhů nebo bezpečnostních pásů
- ramenní popruh pro pohodlné nošení
- napájeno střídavým nebo stejnosměrným proudem

Tento pozoruhodně lehký kompresorový chladící box je mimořádně kompaktní a snadno se používá. Mezi praktické funkce patří odnímatelný držák nápojů, zapuštěné rukojeti a ramenní popruh, jakož i integrované vodící prvky pro bezpečné upevnění uvnitř vozidla.

Vlastnosti
| + rychlý přehled | |
| + snadno přenosné | |
| + optimalizovaný interiér | |
| + snadné zajištění | |
| + flexibilní možnosti napájení | |
| + odnímatelný držák např. termo hrnek |

DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CDF, CFF |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704288094 |
| Celkový objem: | 13 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 380/ 235/ 562 mm |
| Chladicí účinek: | +10 až -18ºC |
| Výkon: | 72 W |
| Napětí: | 12/24V DC / 100-240V AC |
| Chladivo: | R600a |
| Izolace: | PUR |
| Vnitřní osvětlení: | ano |
| Ochrana baterie: | ano |
| Klimatická třída: | N/T (EN62552) |
| Třída energetické účinnosti: | B (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Hmotnost: | 9,4 kg |
| Barva: | černá s kombinací světle šedé |
| Certifikace: | UKCA; CB; CE; ECER10; GS |
