Kompresorová autochladnička / autolednice Dometic CFF 20
Kód: 97000133104

Související produkty
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička DOMETIC CFF20 s teplotním rozsahem +20°C až -18°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C) a vnitřním objemem 21 litrů. Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC nebo ze sítě 100-240V AC. Tento pozoruhodně lehký kompresorový chladící box je mimořádně kompaktní a díky úzkému tvaru je často používán v zúžených prostorách vozidel, např. mezi předními sedadly. Chladící/mrazicí box Dometic CFF-20 rozšiřuje nabídku autochladniček řady CFF. Zvýšený výparník zajišťuje přednastavenou teplotu v celém vnitřním prostoru autochladničky. Víko autochladničky je osazeno robustními panty a je stranově vyjímatelné.

- digitální displej pro rychlý přehled o nastavení teploty
- snadné sejmutí víka pro pohodlné čištění vnitřního prostoru
- robustní rukojeti po obou stranách

- rychlý přístup do optimalizovaného prostoru
- energeticky úsporné LED osvětlení
- možnosti připojení 12/24 V DC a 110 – 240 V AC (kabely jsou součástí dodání)

Díky skvělé izolaci nabízí CFF-20 vynikající chladící účinek, který umožňuje zchladit výrobky, udržovat je chladné a umožňuje také jejich hluboké chlazení. Chlazení je provedeno pomocí chladicího okruhu s kompresorem s nízkými nároky na údržbu. Velkorysá izolace a výkonný kompresor zajišťují účinné a rychlé chlazení.
Box má hermeticky uzavřený kompresor s integrovanou řídící jednotkou, ochranou baterie proti vybití se třemi úrovněmi nastavení a ochranou proti přepólování. Autolednička je vybavena madly pro snadné přenášení. Ovládání autoledničky pomocí membránového ovladače s LED indikací je doplněno možností nastavit jas displeje. Autolednička má jednolitý vnitřní prostor (mražení, chlazení celého vnitřního objemu). Vnitřní prostor je vybaven vnitřním LED osvětlením.
Vlastnosti
| + celkový objem 21 l pro uložení až šesti standardních 1,5 litrových lahví | |
| + robustní, lehký a kompaktní design | |
| + pevné rukojeti pro pohodlné nošení | |
| + odnímatelné víko pro pohodlné čištění | |
| + digitální displej pro zobrazení teploty pro snadné monitorování a nastavení teploty |
Naše hodnocení
Lehká kompresorová technologie a mimořádně úzký design modelu Dometic CFF 20 usnadňuje chlazení potravin a nápojů na cestách. Nabízí špičkový výkon a teplotní rozsah od +20 do -18 °C s minimální spotřebou energie bez ohledu na okolní teplotu.
DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CDF, CFF |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704286113 |
| Celkový objem: | 21 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 430/ 283/ 533 mm (660 mm s madly) |
| Chladicí účinek: | +10 až -18ºC |
| Výkon: | 78 W |
| Napětí: | 12/24V DC / 100-240V AC |
| Ovládání termostatem: | elektronický |
| Lze vložit: | 1,5 l lahve |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Ochrana baterie: | ano |
| Třída energetické účinnosti: | D (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Klimatická třída (EN 62552): | N/T |
| Chladivo: | R600a |
| Izolace: | PUR |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Barva: | černá s kombinací světle šedé |
| Certifikace: | UKCA; CB; CE; ECER10; GS |
