Kompresorová autochladnička / autolednice Dometic CFF 35
Kód: 9600024842

Související produkty
Detailní popis produktu
Dometic CFF 35 je všestranný přenosný chladící box, který je příjemný pro uživatele, robustní a snadno se přenáší. Dodává se s digitálním elektronickým ovládacím systémem a dokáže vychladit ilednici v rozsahu +20 °C až -18 °C (při okolní teplotě +16°C až +32°C). Řada CFF byla navržena tak, aby efektivněji využívala skladovací prostor a distribuci teploty, zatímco robustní izolace pomáhá optimalizovat chladící výkon a energetickou účinnost. Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC nebo ze sítě 100-240V AC. Univerzální autolednice Dometic se stylovým designem, víkem s dvojitým dorazem. Autolednice CFF 35 s hmotností do 18 kg a navýšeným objemem na 34 l – výsledkem je jeden z nejúspornějších přenosných chladících boxů Dometic. Umístění vnitřního úložného prostoru je předností designu Dometic CFF 35, výsledkem čehož je rovnoměrnější distribuce teploty v lednici. Inovativní oboustranný otevírací poklop umožňuje pohodlný přístup z obou stran, což je ideální pro použití ve stísněných prostorách obytného vozidla nebo lodi.

- displej zobrazuje teplotu chlazení za jakéhokoli okolního osvětlení
- plnohodnotný koš a odnímatelná přepážka
- snadný přístup z obou stran

- možnosti připojení 12/24 V DC a 110 – 240 V AC (kabely jsou součástí dodání)
- energeticky úsporné LED osvětlení
- robustní rukojeti po obou stranách

Vlastnosti
| + jednolitý vnitřní prostor o objemu 34 litrů | - 1,5 a 2 l láhve se vejdou pouze na ležato nebo ze šikma, nikoliv nastojato |
| + velmi dobrá kvalita zpracování | |
| + oboustranný poklop pro otevíraní z obou stran | |
| + dosáhněte teploty –18 °C při okolní teplotě až do +32 °C | |
| + spolehlivost produktu |
Naše hodnocení
Výborná autolednice z produkce DOMETIC. Ideální volba mezi HOBBY a Profi řadou autolednic CFX. Velmi praktický systém otevírání víka z obou stran s možností jednoduchého vyjmutí celého víka. Tímto je usnadněn přístup do lednice ve stísněných prostorách. Autolednice je velmi kvalitně zpracovaná a nabízí uživatelsky vše potřebné funkce.
DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CDF, CFF |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704280388 |
| Celkový objem: | 34 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 407/ 398/ 590 mm (715 mm s madly) |
| Chladicí účinek: | +20 až -18ºC |
| Napětí: | 12/24V DC / 100-240V AC |
| Ovládání termostatem: | elektronický |
| Vnitřní osvětlení: | ano |
| Vnitřní koš: | ano s přepážkou |
| Ochrana baterie: | ano |
| USB port: | není k dispozici |
| Vstupní frekvence: | 50/60 [Hz] |
| Prioritní obvod (integrovaný): | ano |
| Chladivo: | R134a (34g) |
| Třída energetické účinnosti: | D (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Klimatická třída (EN 62552): | N/T |
| Izolace: | PUR |
| Hmotnost: | 17,2 kg |
| Barva: | černá s kombinací světle šedé |
| Certifikace: | ECER10;CE |

