Kompresorová autochladnička / autolednice Dometic CFF 70DZ
Kód: 97000150807

Související produkty
Detailní popis produktu
Dvouzónová kompresorová autochladnička DOMETIC CFF70DZ s teplotním rozsahem +20°C až -18°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C) a vnitřním objemem 70 litrů (40/30). Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC nebo ze sítě 100-240V AC. Stylový design ve spojení s všestrannými funkcemi. Kompresorová technologie chlazení kombinovaná s velkorysou izolací zajišťuje výkonný a efektivní chladící výkon. S hmotností 26 kg maximalizuje model CFF 70DZ veškerý svůj objem 70 l. Design modelu Dometic CFF 70DZ vyniká interiérem se dvěma zónami a poskytuje flexibilitu pro chlazení obsahu v nezávisle kontrolovaných úložných prostorách. To spolu s velkorysou izolací vede k malému odběru energie z baterie a činí z modelu CFF70DZ jeden z našich nejúspornějších mobilních chladicích boxů. Skvělá volba pro dobrodruhy, kteří chtějí zažít opravdu mobilní životní styl. Robustní design je ideální pro použití venku, zatímco digitální elektronický řídicí systém se velmi snadno používá.


DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CDF, CFF |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704286120 |
| Celkový objem: | 70 (40/30) litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 500/ 443/ 785mm (914mm s madly) |
| Hmotnost: | 26 kg |
| Chladicí účinek: | +20 až -18ºC |
| Napětí: | 12/24V DC / 100-240V AC |
| Izolace: | PUR |
| Vnitřní osvětlení: | ano |
| Ochrana baterie: | ano |
| Lze vložit: | 1,5 l lahev |
