Kompresorová autochladnička / autolednice Indel B TB22AM, 12/24V
Kód: TB22AM
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
TB22AM je kompresorová lednice určená pro montáž V Mercedes Actros MP4 s "engine" tunelem.
Montovaná pod lehátkem, do originálního šuplíku, a tím šetří místo uvnitř kabiny.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790441 |
| Celkový objem: | 22 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 232 / 488 / 560 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 170 / 415 / 490 mm |
| Chladicí účinek: | +8°C až -4°C |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Výkon: | 42W |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,278 |
| Chladivo: | R134a |
| Kompresorová jednotka: | SECOP BD1.4F |
| Technologie: | kompresorová |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ne |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR (polyuretanová pěna bezfreonová) |
| Čistá hmotnost: | 11 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE, E-Mark |
