Kompresorová autochladnička / autolednice Indel B TB16AM drawer, 12/24V
Kód: TB16AMDW
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Velmi malá šuplíková autochladnička o objemu 16 litrů určená pro vestavbu do vozidel nebo lodí. Autochladnička je vybavena kompresorem Secop BD1,4F s napájecí elektronikou Secop 12/24V. Regulaci teploty zajišťuje digitální termostat. Kompresorovou jednotku lze vyjmout a flexibilně nainstalovat v blízkosti zásuvky chladničky do vzdálenosti ca 90 cm. Součástí dodávky jsou upevňovací konzole.

- Chlazení zajišťuje odnímatelný, hermeticky uzavřený kompresor SECOP BD1.4F
- Ovládání, nastavení a zobrazení vnitřní teploty pomocí čitelného digitálního displeje
- Napájení: 12/24 V DC, s integrovanou ochranou
- Teplotní rozsah: od +10°C do -11°C
- Maximální sklon 30°
- Klimatická třída SN-T: zaručuje optimální provoz i v létě, kdy je velmi horko, nebude ohrožena konzervace potravin


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790632 |
| Celkový objem: | 16 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 240 / 380 / 390 (530 mm s kompresorem +250mm s plně vysunutým šuplíkem) |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 145 / 275 / 310 mm |
| Chladicí účinek: | - 11°C až + 10°C |
| Termostatická regulace chlazení: | digitální termostat |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Jmenovitý proud: | 2,9A (12V), 1,5A (24V) |
| Technologie: | kompresorová |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,180kWh/24h ~ ca 0,31Ah/h (24V) ~ 0,62Ah/h (12V) |
| Výkon: | 45 W |
| Kompresorová jednotka: | SECOP BD 1.4F |
| Chladivo: | R134a |
| Třída elektrické ochrany: | III |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ano |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR (polyuretanová pěna bezfreonová) |
| Čistá hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | matná černá |
| Certifikace: | CE, EMC |
