Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB27AM, 12/24V
Kód: TB27AM
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička Indel B TB27AM je navržena pro umístění do zásuvky pod lůžkem řidiče kamionu. Autochladnička je opatřena hermeticky uzavřeným kompresorem Secop (Danfoss) BD 1.4F s integrovanou řídicí jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování. Autochladnička je vybavena mechanickým termostatem. Lednice do zástavby v originálním šuplíku vozů DAF řady 105/106XF. V šuplíku je třeba udělat pouze dva ventilační otvory.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790472 |
| Celkový objem: | 26 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 340 / 325 / 660 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 246 / 242 / 412 mm |
| Napětí: | 12/24 V DC |
| Chladicí účinek: | +6°C až - 4°C |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Výkon: | 46W |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,179 |
| Chladivo: | R134a (bezfreonové - CFC FREE) |
| Kompresorová jednotka: | SECOP BD1,4F |
| Technologie: | kompresorová |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ne |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR (polyuretanová pěna bezfreonová) |
| Čistá hmotnost: | 11 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE, E-Mark, EMC |
