Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB28AM, 12/24V
Kód: TB28AM
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička Indel B TB28AM je navržena pro umístění do originální zásuvky, pod lůžkem řidiče v kabině vozu. Autochladnička je opatřena hermeticky uzavřeným kompresorem Secop (Danfoss) BD 1.4F s integrovanou řídicí jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování a ochranou kompresoru při sklopení kabiny. Autochladnička je vybavena mechanickým termostatem.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790489 |
| Celkový objem: | 28 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 220 /557 /636 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 153/ 473/ 365 mm |
| Napětí: | 12/24 V DC |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Chladicí účinek: | +8°C až -4°C |
| Výkon: | 55 W |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,442 |
| Chladivo: | R134a |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ne |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Izolace: | PUR |
| Technologie: | kompresorová |
| Kompresorová jednotka: | Secop (Danfoss) BD 1.4F |
| Klimatická třída: | ST |
| Čistá hmotnost: | 12,2 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE, E-Mark, EMC |
