Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB30AM, 12/24V
Kód: TB30AM
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička Indel B TB30AM je speciálně navržena pro umístění do originální zásuvky pod lůžkem řidiče ve vozidle MB new Actros MP4. Autochladnička je opatřena hermeticky uzavřeným kompresorem Secop (Danfoss) BD 1.4F s integrovanou řídicí jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování. Autochladnička je vybavena mechanickým termostatem.
Pro typ kabin: BigSpace, GigaSpace


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790458 |
| Celkový objem: | 31 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 410 / 310 / 685 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 340 / 222 / 445 mm |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Výkon: | 46W |
| Kompresorová jednotka: | Secop (Danfoss) BD 1.4F |
| Technologie: | kompresorová |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,172 |
| Chladivo: | R134a |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ne |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR (polyuretanová pěna bezfreonová) |
| Čistá hmotnost: | 11,8 kg |
| Certifikace: | CE, E-Mark, EMC |
| Barva: | černá |
