Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB30AM drawer, 12/24V
Kód: TB30AMDW
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička IndelB TB30AM drawer má hermeticky uzavřený kompresor SECOP BD1.4FSD s integrovanou řídící jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování. Autolednička je vybavena elektronickým termostatem. Vnitřní prostor je ucelený, šuplík je opatřen pojezdem a je celý výsuvný a je navržena tak, aby se vešla do kabiny nákladního vozidla pod lůžko. Do lednice lze umístit lahve naležato. Auto-lednička je uzpůsobena pro přeložení kompresorové jednotky, dle potřeby a typu vozidla, na pravou či levou stranu. Tento model splňuje požadavky na EMC kompatibilitu.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040791356 |
| Celkový objem: | 30 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 265 / 443 / 560 (hloubka celkem 698 mm s kompresorem) |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 165 / 340 / 475 mm |
| Termostatická regulace chlazení: | digitální termostat |
| Chladicí účinek: | - 11°C až + 10°C |
| Napětí: | 12 / 24 V DC |
| Výkon: | 45 W |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,270 |
| Kompresorová jednotka: | SECOP BD 1.4F FSD |
| Chladivo: | R134a |
| Technologie: | kompresorová |
| Třída elektrické ochrany: | III |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ano |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR (polyuretanová pěna bezfreonová) |
| Čistá hmotnost: | 18kg |
| Barva: | matná černá |
| Certifikace: | CE, EMC |
