Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB34AM, 12/24V
Kód: TB34AM
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička určená pro instalaci pod lůžko je osazena osvědčeným, velmi spolehlivým a tichým, hermeticky uzavřeným kompresorem SECOP BD1.4F (dříve Danfoss) s integrovanou řídící jednotkou 12/24V DC s funkcemi: ochranou autobaterie proti hlubokému vybití a ochranou kompresoru proti přepólování. Teplotu lze regulovat otočným termostatem s vypínačem, vnitřní prostor je osvětlený. Chladnička TB34AM je prostorná a elegantní s výklopnými dvířky a vnitřní posuvnou zásuvkou. Lze jej použít v různých kabinách a snadno umístit pod postel. Standardně dodávány upevňovací desky. Lednice je určena pod lehátko ve vozech Scania R V ceně jsou již zahrnuty montážní desky.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790519 |
| Celkový objem: | 35 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 250 / 629 / 632 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 153 / 487 / 329 mm |
| Chladicí účinek: | +10°C až 0°C |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Výkon: | 46W |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,301 |
| Chladivo: | R134a, bezfreonové (CFC FREE) |
| Technologie: | kompresorová |
| Kompresorová jednotka: | SECOP (dříve Danfoss) BD1,4F |
| Vnitřní osvětlení: | ano |
| Ochrana baterie: | ano |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ne |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 16,2 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE, E-Mark, EMC |
