Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB36AM, 12/24V
Kód: TB36AM
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Indel B TB36 je kompresorová chladnička určená pro vestavbu pod lůžko řidiče. Je vybavena hermeticky uzavřeným kompresorem Secop (Danfoss) BD35F s integrovanou řídící jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování. Autolednička je vybavena mechanickým termostatem. S plně výsuvnou zásuvkou řidič získá snadno přístup k potravinám v lednici, celý vnitřní prostor je navíc osvětlen. Tento model autochladničky lze připevnit do autobusů, člunů, nákladních aut. Lze použít v DAF XF, MAN F2000/TGA, MB Actros, RENAULT, Premium/Magnum, SCANIA, VOLVO FH 2006, MAZ. Uvnitř autochladničky je výsuvný vnitřní koš, který umožní řidiči snadný přístup k celému jejímu obsahu.


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040790502 |
| Celkový objem: | 35,5 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 250 / 440 / 715 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 200 / 365 / 485 mm |
| Chladicí účinek: | od +8°C do +2°C při okolní teplotě do 32°C |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Výkon: | 60W |
| Chladivo: | R134a, bezfreonové (CFC FREE) |
| Technologie: | kompresorová |
| Kompresorová jednotka: | Secop (DANFOSS) BD35F |
| Vnitřní osvětlení: | ne |
| Ochrana baterie: | ano, automatická volba napětí |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ano |
| Klimatická třída: | N |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 16 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE |
