Kompresorová autochladnička / autolednice IndelB TB40AM, 12/24V
Kód: TB40AM

Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička Indel B TB40 je speciálně navržena pro umístění do originální zásuvky pod lůžkem řidiče ve vozidle MAN TGX model 2018 a výše. Autochladnička je opatřena hermeticky uzavřeným kompresorem Secop (Danfoss) BD 1.4F s integrovanou řídicí jednotkou, ochranou baterie proti vybití a přepólování. Autochladnička je vybavena mechanickým termostatem. Pasuje do originální zásuvky (není součástí dodávky) vozidla MAN TGX 2018, která se nachází pod lůžkem řidiče, a uvnitř kabiny tak zbývá dostatek prostoru. Je vybaven magnetickými panty pro pevné utěsnění. Instalace je rychlá a snadná - stačí jej připojit k elektrické síti vozidla MAN. Vnitřní prostor je osvětlený s vyjímatelnou drátěnou přihrádkou.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné autochladničky IndelB - Kamiony |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 8056040791622 |
| Celkový objem: | 39 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 390 /390 /704 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 320 /320 / 290-430 mm |
| Chladicí účinek: | +8°C až -4°C |
| Termostatická regulace chlazení: | otočný termostat |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Výkon: | 50W |
| Spotřeba kWh/24h: | 0,507 |
| Chladivo: | R134a |
| Technologie: | kompresorová |
| Kompresorová jednotka: | SECOP BD 1,4F |
| Vnitřní osvětlení: | ano |
| Ochrana baterie: | ano |
| Odnímatelná kompresorová jednotka: | ne |
| Klimatická třída: | ST |
| Izolace: | PUR (polyuretanová pěna bezfreonová) |
| Čistá hmotnost: | 10 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | CE, E-Mark, EMC |
