Kompresorová autochladnička / autolednice VITRIFRIGO VFC15
Kód: VFC15

Související produkty
Detailní popis produktu

Kompresorová autochladnička / automraznička VITRIFRIGO VFC 15 je vybavena hermeticky uzavřeným kompresorem s integrovanou řídící jednotkou, ochranou baterie proti vybití a elektronickou ochranou proti přepólování. Chladnička je určena pro napájení z 12/24V DC a 230V AC externím adaptérem, který je součástí dodávky. Vestavěnou ochranu proti vybití autobaterie lze nastavit ve třech úrovních HI/MED/LO. Nastavením chladničky do ECO modu dojde ke snížení spotřeby el. energie a provozní účinnosti, naopak nastavením MAX modu je dosaženo rychlého zchlazení. Digitální kontrolní panel slouží k ovládání chladničky a nabízí rychlé nastavení funkcí, které jsou současně zobrazovány na LED displeji.

- Elegantní kožená opěrka na loket se dvěma držáky na nápoje
- Připojení 12/24V DC, 100/240V AC
- Objem 15 litrů

Chladničky VFREE PLUS série lze připojit pomocí bezplatné aplikace, (Android nebo IOS), díky které lze získat kontrolu nad chladničkou v mobilním telefonu.

Součástí balení je upevňovací podložka k bezpečnému uchycení chladničky.
Společnost DALIX, s.r.o. je distributorem VITRIFRIGO pro ČR a má zajištěny dodávky náhradních dílů pro záruční i pozáruční servis. Garance servisu firmou DALIX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresorové autochladničky Vitrifrigo Free Plus - Boxy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Celkový objem: | 15 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 453 / 591 / 230 mm |
| Napětí: | 12/24V DC a 110-240V AC |
| Chladicí účinek: | -18°C až +10°C |
| Termostatická regulace chlazení: | digitální termostat |
| Výkon: | 45W |
| Technologie: | kompresorová |
| Chladivo: | R600a |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Ochrana baterie: | ano |
| Bluetooth: | ano |
| Mobilní aplikace: | ano |
| Délka DC napájecího kabelu: | 2,40 m |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 9,3 kg |
| Barva: | šedá s kombinací černé |
| Certifikace: | CE |
