Kompresorová autochladnička / automraznička Dometic CFX2 28
Kód: 9620015898

Související produkty
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička DOMETIC CFX2 28 s teplotním rozsahem +10°C až -22°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C) a vnitřním objemem 28 litrů. Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC nebo ze sítě 100-240V AC.

- fixační sada pro bezpečné upevnění CFX2 28 (doporučené zboží)
- robustní konstrukce - moderní design se zesílenými rohy, nerezovými panty a bytelným odnímatelným víkem a snadné otevírání jednou rukou

- digitální displej pro pohodlné nastavení teploty s funkcí stmívání displeje a robustní sklopná madla
- součástí dodání je kabel 12V DC a 100 – 240V AC
- možnost nabíjení malé elektroniky (USB-A)
Zobrazení v realitě AR

Tento produkt si můžete prohlédnout ve 3D a umístit jej do svého okolí použitím rozšířené reality. Podporuje Iphone IOS 12+ případně Android 9.0+
Vlastnosti
| + 3 st. ochrana baterie | |
| + USB port pro napájení drobné elektroniky (mobil, tablet...) | |
| + mobilní aplikace Dometic (mobile cooling) | |
| +Bluetooth | |
| + vypouštěcí zátka | |
| + vnitřní koš | |
| + zesílené rohy | |
| + kompatibilita s EcoFlow | |
| + pojme 4 x 1,5l lahve nebo 42 x 330 ml plechovek | |
| + tichý provoz |

Naše hodnocení
Jedná se o obnovenou výrobu velmi úspěšné, první generace autolednic řady CFX. Tato řada byla vždy velmi spolehlivá. Navíc tento model je velmi často používán k dalším úpravám a modifikacím, např. pro zdravotnické účely. Velmi praktickým barevným, provedením se řada CFX2 vymyká standardním produktům a je i tímto velmi žádaným produktem. Ovládání je rovněž inovováno směrem k modelové řadě CFX3 a CFX5.
DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Stáhněte si aplikaci DOMETIC Mobile Cooling níže:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CFX2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 0034223508159 |
| Celkový objem: | 28 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 427 / 345 / 600 mm |
| Chladicí účinek: | -22°C do +10°C |
| Termostatická regulace chlazení: | elektronický termostat |
| Napětí: | 12/24/230V |
| Lze vložit: | 1,5l lahve |
| Chladivo: | R600a |
| USB port: | 5V, 2A |
| Ochrana baterie: | ano |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Košík: | ano |
| Vypouštěcí zátka: | ano |
| Mobilní aplikace: | ano DOMETIC (Mobile cooling) |
| Izolace: | PUR |
| Závitové vložky v základně pro montáž: | M6 |
| Jmenovitý vstupní proud (DC), [A]: | 8,6 A při 12 V, 3,8 A při 24 V |
| Jmenovitý vstupní proud (AC), [A]: | 1,6 A při 100 V, 0,77 A při 240 V |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Hluk (EN60704-1 a 60704-2-14), [dB(A): | 42 |
| Třída energetické účinnosti: | B (nařízení (EU) 2019/2016 |
| Klimatická třída (EN 62552): | N/T |
| Připojení: | Bluetooth |
| Čistá hmotnost: | 14 kg |
| Barva: | OCEAN - kombinace černé a tmavě modré |
| Certifikace: | UKCA, CB, CE, EMC, GS |


