Kompresorová autochladnička / automraznička Dometic CFX2 57
Kód: 9620015891

Související produkty
Detailní popis produktu

Kompresorová autochladnička DOMETIC CFX2 57 s teplotním rozsahem +10°C až -22°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C) a vnitřním objemem 57 litrů. Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC nebo ze sítě 100-240V AC.

- výsuvná sada pro bezpečné upevnění CFX2 57 (doporučené zboží)
- robustní konstrukce - moderní design se zesílenými rohy, nerezovými panty a bytelným odnímatelným víkem a snadné otevírání jednou rukou

- digitální displej pro pohodlné nastavení teploty s funkcí stmívání displeje a robustní sklopná madla
- součástí dodání je kabel 12V DC a 100 – 240V AC
- možnost nabíjení malé elektroniky (USB-A)
Zobrazení v realitě AR

Tento produkt si můžete prohlédnout ve 3D a umístit jej do svého okolí použitím rozšířené reality. Podporuje Iphone IOS 12+ případně Android 9.0+
Vlastnosti
| + 3 st. ochrana baterie | |
| + USB port pro napájení drobné elektroniky (mobil, tablet...) | |
| + mobilní aplikace Dometic (mobile cooling) | |
| + Bluetooth | |
| + vypouštěcí zátka | |
| + vnitřní koš | |
| + zesílené rohy | |
| + kompatibilita s EcoFlow | |
| + pojme 12 x 1,5l lahve nebo 68 x 330 ml plechovek | |
| + tichý provoz |

Naše hodnocení
Jedná se o obnovenou výrobu velmi úspěšné, první generace autolednic řady CFX. Tato řada byla vždy velmi spolehlivá. Navíc tento model je velmi často používán k dalším úpravám a modifikacím, např. pro zdravotnické účely. Velmi praktickým barevným, provedením se řada CFX2 vymyká standardním produktům a je i tímto velmi žádaným produktem. Ovládání je rovněž inovováno směrem k modelové řadě CFX3 a CFX5.
DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Stáhněte si aplikaci DOMETIC Mobile Cooling níže:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Boxy CFX2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 97000150818 |
| Celkový objem: | 57 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 503 / 458 / 709 mm |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Chladicí účinek: | -22°C do +10°C |
| Termostatická regulace chlazení: | Elektronický termostat |
| Napětí: | 12/24V DC a 230V AC |
| Lze vložit: | 1,5l lahve |
| Chladivo: | R600a |
| USB port: | 5V, 2A |
| Ochrana baterie: | ano |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Košík: | ano |
| Vypouštěcí zátka: | ano |
| Mobilní aplikace: | ano DOMETIC (Mobile cooling) |
| Izolace: | PUR |
| Závitové vložky v základně pro montáž: | M6 |
| Jmenovitý vstupní proud (DC), [A]: | 9 A při 12 V, 4 A při 24 V |
| Jmenovitý vstupní proud (AC), [A]: | 1,7 A při 100 V, 0,8 A při 240 V |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Hluk (EN60704-1 a 60704-2-14), [dB(A)]: | 43 |
| Třída energetické účinnosti: | B (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Klimatická třída (EN 62552): | N/T |
| Připojení: | Bluetooth |
| Barva: | OCEAN - kombinace černé a tmavě modré |
| Certifikace: | UKCA, CB, CE, EMC, GS |


