Kompresorová autochladnička / automraznička Dometic CFX3 25
Kód: 9600028369

Související produkty
Detailní popis produktu

Kompresorová autochladnička DOMETIC CFX3 25 s teplotním rozsahem +10°C až -22°C (při okolní teplotě +16°C až +32°C) a vnitřním objemem 23 litrů. Chladničku lze provozovat ve vozidle na 12/24V DC nebo ze sítě 100-240V AC.
Nový model kompresorové autochladničky / automrazničky Dometic CFX generace 3 poskytuje extrémní výkon chlazení a energetickou účinnost. Tento model má výborně řešený vnitřní prostor, v kombinaci se silnou a odolnou izolací také vynikající chladicí účinek. Chladnička je vybavena robustními prvky: masivním otevíráním, panty a rukojeťmi. Dále je vybaveny nejnovějšími technologiemi, jako je nový kompresor a modernizované VMSO (optimalizace variabilní rychlosti otáček motoru).Ledničku lze ovládat pomocí příslušné aplikace, kterou je možné nainstalovat na kompatibilní zařízení. Chladnička je vybavena digitálním displejem, kontrolními, indikačními a alarmovými funkcemi. Vše vyvinuto v Německu.

- Kvalitní LCD displej (TFT) s USB portem a dotykovými tlačítky.
- Optimalizovaná technologie chlazení kompresoru VMSO3.
- Robustní konstrukce.

- Samoskládací rukojetí z hliníkové slitiny.
- Ledničku lze ovládat pomocí příslušné aplikace Mobile Cooling.
- Součástí dodání je kabel 12/24 DC a 100 – 240V AC.

Systém: Hermeticky uzavřený kompresor ACV20DC s integrovanou řídicí jednotkou, elektronickou ochranou proti vybití baterie a ochranou proti přepólování, dynamicky větrané el. vedení kondenzátoru a hliníkového výparníku.
Materiál: box a víko - polypropylen, konce rukojetí - nylon plněný skleněnými vlákny, rukojeti - lakovaná ocel, panty - odlité z nerezové oceli, všechny šrouby jsou rovněž vyrobeny z nerezové oceli
CFX3 lze nastavovat pomocí aplikace, která je volně dostupná pro Apple iphone a pro kompatibilní mobilní zařízení vybavená systémem ANDROID. Aplikace je vybavena kontrolními, idnikačními a poplášnými funkcemi.
Stáhněte si aplikaci DOMETIC Mobile Cooling níže:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Autochladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704286137 |
| Celkový objem: | 25 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 420 / 342 / 569 mm |
| Chladicí účinek: | -22°C do +10°C |
| Termostatická regulace chlazení: | elektronický termostat |
| Napětí: | 12/24/230V |
| Lze vložit: | 1,5 l lahve |
| Chladivo: | R134a |
| USB port: | 5V, 2A |
| Ochrana baterie: | ano |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Košík: | ano |
| Vypouštěcí zátka: | ano |
| Mobilní aplikace: | ano DOMETIC (Mobile cooling) |
| Izolace: | PUR |
| Závitové vložky v základně pro montáž: | M6 |
| Jmenovitý vstupní proud (DC), [A]: | 3,2 A při 24 V, 6,5 A při 12 V |
| Jmenovitý vstupní proud (AC), [A]: | 0,9 A při 100 V; 0,38 A při 240 V |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Hluk (EN60704-1 a 60704-2-14), [dB(A): | 46 |
| Třída energetické účinnosti: | C (nařízení (EU) 2019/2016 |
| Klimatická třída (EN 62552): | N/T |
| Připojení: | Bluetooth |
| Čistá hmotnost: | 12,7 kg |
| Barva: | Černá - víko světle šedé |
| Certifikace: | ECE, R10, CB, EMC, GS |


