Kompresorová autochladnička / automraznička WAECO WCC 18
Kód: 9630001969
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompresorová autochladnička / automraznička WAECO WCC 18 má celkový objem 19 litrů, pojme 24 plechovek o objemu 330 ml nebo 4 lahve o objemu 1,5 l. Digitální displej zobrazuje teplotu chlazení, kterou lze konfigurovat v rozmezí +20°C až -18°C. Box je kompaktní, ale robustní s praktickým polstrovaným ramenním popruhem. Ideální pro skladování čerstvých nebo mražených potravin i v případě vysokých okolních teplot. Autochladnička je výkonná, snadno použitelná a díky zesíleným rohům odolná. USB-C port je integrován do displeje pro nabíjení malých zařízení mp3 nebo mobilu.

Základní vlastnosti a vnější vzhled
- osvědčená kompresorová technologie pro výkonné chlazení s nízkou spotřebou energie
- digitální displej zobrazuje teplotu chlazení – nastavitelná od +20 °C až -18 °C
- robustní ochrana rohů s integrovanými nožičkami
- komfortní uzavíratelný mechanismus – víko lze snadno otevřít jednou rukou
- víko lze oddělat pro lepší přístup a snadné čištění
- polstrovaný ramenní popruh pro pohodlné nošení
- port USB-C ideální na nabíjení malých zařízení
- připojení k napětí 12/24 V DC pro použití v automobilech, obytných vozech, nákladních vozech a lodích
- třístupňová ochrana baterie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresorové autochladničky WAECO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 7333497007447 |
| Celkový objem: | 19 litrů |
| Napětí: | 12/24V DC (pro připojení na 230V AC se dokupuje adaptér WAECO WPS90 - naleznete v doporučeném zboží pod produktem) |
| Vnější rozměry v/š/h: | 499 / 428 / 300 mm |
| Příkon: | 41 W |
| Chladicí účinek: | +10°C až -18ºC |
| Technologie: | kompresorová |
| Termostatická regulace chlazení: | ano |
| Chladivo: | R600a |
| Kapacita pro: | 24 plechovek o objemu 330 ml nebo 4 lahve o objemu 1,5 l |
| Ochrana baterie: | ano třístupňová ochrana baterie |
| Port USB-C: | pro nabíjení malých zařízení (mobil, mp3) |
| Upevnění v autě: | 4 oka na bočních stranách |
| Polstrovaný ramenní popruh: | ano |
| Ochrana rohů: | ano s integrovanými nožičkami |
| Lze vložit: | 1,5l lahve |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 11,7 kg |
| Barva: | tmavě šedá ORE barva |
