Kompresorová mobilní chladnička / autolednice ENGEL CK-57 (ENGEL SB70F)
Kód: SAWSB70F

Související produkty
Detailní popis produktu
Kompresorová autolednička/automraznička ENGEL CK-57 má hermeticky uzavřený Swingkompresor Sawafuji s integrovanou řídící jednotkou, která zajišťuje plynulý rozběh kompresoru bez startovacích špiček a rázů. Nezávislost kompresoru na poloze - plný výkon lednice až do náklonu 60 stupňů. Lednice má plynulou regulaci teploty elektronickým termostatem. Lednice je vybavena mrazicí přihrádkou a magnetickým těsněním dveří. Velmi estetický uzávěr a panty jsou kovové. Dveřní dekor je možno vyměnit. Možnost změny otevírání dveří (levé/pravé). Lednice je standatrdně vybavena zápustným rámečkem s otvory pro upevnění lednice.
- Nejvyšší kvalita v mobilním chlazení
- Mrazící přihrádka
- Dveře s magnetickým zavíráním a mechanickou pojistkou
Vlastnosti
| + velmi spolehlivý a odolný kompresor | - absence 230V AC |
| + výborně řešený vnitřní prostor boxu díky malému rozměru kompresoru | |
| + náklon a vibrační odolnost kompresoru 6g předurčuje využití lednice v náročných provozních podmínkách | |
| + vysoká účinnost kompresoru - rychlý teplotní spád | |
| + precizní dílenské zpracování |


DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor ENGEL pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné kompresorové autochladničky Engel |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| EAN: | 8301510050014 |
| Celkový objem: | 55 litrů |
| Objem mrazící přihrádky: | 2,5 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 530 / 506 / 586 mm |
| Napětí: | 12/24V DC |
| Termostatická regulace chlazení: | +10ºC až -2ºC |
| Výkon: | 32 W |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Izolace: | PUR |
| Barva: | lesklé černé dveře |
