Minibar Dometic DS 601H (HEALTHCARE), panty v pravo
Kód: 9620018772

Detailní popis produktu
Absorpční mini-lednice Dometic Silencio DS601 H je konstruována pro zdravotnická zařízení, nemocnice, lékařské ordinace, lékárny, laboratoře, apod. k uchování léků v teplotním rozmezí od +2°C do +8°C. Lednice je vybavena magnetickým těsněním a LED osvětlením. Akustický signál upozorňuje na otevřená dveře lednice po 20 vteřinách od otevření. Vnitřní ventilátor vyrovnává teplotu v chladničce a zabraňuje tvoření námrazy na žebrech výparníku. Police mají v předu průhlednou desku chránící před vnikáním teplého vzduchu do vnitřního prostoru při otevírání lednice. Digitální teploměr zaznamenává minimální a maximální teplotu od posledního vynulování. Hlavní výhodou tohoto systému chlazení je tichý chod a vysoká spolehlivost chlazení díky absenci pohyblivých komponentů (kompresor, ventilátor, apod).

- DS 601H je standardně dodávána s digitálním teploměrem, vestavěným zámkem s klíči, stavitelnými policemi (vaničkami s organizérem), vnitřním LED osvětlením, siganlizací otevřených dveří, vnitřním ventilátorem
Přednosti: Pěkný design, kvalitní dílenské zpracování. Historie a tradice značky Dometic, dříve Electrolux. Systém chlazení používán od roku 1920.
Nedostatky: nezjištěny.

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary pro ZDRAVOTNICTVÍ série HC a DS |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5999024874832 |
| Celkový objem: | 53 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 592 / 486 / 494 mm |
| Termostatická regulace chlazení: | elektronický termostat |
| Výkon: | 85 W |
| Napětí: | 230V AC |
| Izolace: | PUR |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Chladivo: | R717 |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (35dB) |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Technologie: | absorpční |
| Typ pantu: | pravý |
| Čistá hmotnost: | 23 kg |
| Barva: | bílá |
| Certifikace: | CB, CE |
