Minibar Dometic HC 502D (HEALTHCARE), panty v pravo
Kód: 9620018776

Detailní popis produktu
Model Dometic HC 502 D má vestavěný ventilátor, který spolehlivě zajišťuje stálou teplotu. Představuje ideální řešení pro nemocnice a zdravotnická střediska, která potřebují skladovat léky citlivé na teplo. Obsah se chladí na teplotu od +2°C do +8°C. Pokud dvířka zůstanou otevřená více než 20 s, ozve se zvuková výstraha. Model HC 502D je vybaven zámkem dvířek, který chrání obsah, a zásuvkami s flexibilními přihrádkami pro přehledné uspořádání obsahu o objemu až 49l.
- vybaveny zvukovým výstražným systémem, který se spustí, jsou-li dveře otevřeny více než 20 s
- k uskladnění léčivých přípravků citlivých na teplo při teplotě v rozmezí od 2 °C do 8 °C stálou teplotu
- spolehlivě zajistí vestavěný ventilátor

- zámek dveří pro zabezpečení skladovaného obsahu
Výhoda minibaru HC 502 D oproti modelu HC 502 spočívá když se přeruší napájení, monitorovací funkce elektroniky zůstávají aktivní prostřednictvím integrované, nabíjecí baterie a to minimálně na 12 hodin. Tato baterie se automaticky nabije, když zařízení připojíte k síti a zapnete. Zvýšené pohodlí poskytují také zásuvky, které lze vysunout, aby uživatelé zcela viděli jejich obsah.

- praktické LED osvětlení
- robustní zásuvky s průhlednými výsuvnými panely je možné pohodlne vysunúť
- dveře s vestavěným displejem teploty, funkce nastavení min. nebo max. teploty
Přednosti: Pěkný design, kvalitní dílenské zpracování. Historie a tradice značky Dometic, dříve Electrolux. Systém chlazení používán od roku 1920.
Nedostatky: nezjištěny.


S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary pro ZDRAVOTNICTVÍ série HC a DS |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5999024874870 |
| Celkový objem: | 49 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 592 / 486 / 494 mm |
| Termostatická regulace chlazení: | elektronický termostat |
| Výkon: | 70 W |
| Napětí: | 230V AC |
| Izolace: | PUR |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Chladivo: | R600a |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (45dB) |
| Vstupní frekvence: | 50/60 Hz |
| Technologie: | kompresorová |
| Typ pantu: | pravý |
| Čistá hmotnost: | 25 kg |
| Barva: | bílá |
| Certifikace: | CB, CE |
