Minibar Dometic HiPro Alpha N40S - panty v levo
Kód: 9600028826

Detailní popis produktu
Tento stylový 40litrový termoelektrický minibar kombinuje tichý chladicí komfort s nejlepší energetickou účinností ve své třídě. Splňuje potřeby náročných hostů a snižuje provozní náklady hotelů. Vhodný pro volné použití nebo pro integraci do nábytku pomocí standardního rychloupínacího pantu.
- černá rukojeť
- plastové úložné přihrádky ve dveřích
- ovládací panel
- nastavitelné police
- zámek (volitelný)

- snadno použitelný ovládací panel s LED diodou
- luxusní černá rukojeť pro všechny modely Alpha
- lze namontovat do pěti různých poloh pro různé výšky lahví

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary série HiPro Alpha |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704287455 |
| Celkový objem: | 40 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 550 / 405 / 435 mm |
| Výkon: | 55 W |
| Napětí: | 100 - 240 V AC |
| Lze vložit: | 1,5l lahve |
| Technologie: | termoelektrická |
| Termostatická regulace chlazení: | elektronický termostat |
| Chladivo: | R600a (23g) |
| Panty: | v levo |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (0dB) Třída A |
| Klimatická třída: | N |
| Třída energetické účinnosti: | F (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Energetický štítek: | ano |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP): | (GWP) 0 |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 12,5 kg |
| Barva: | černá |
| Certifikace: | GE, CE |
