Minibar Dometic HiPro Evolution A30S - panty v pravo
Kód: 9600050537

Detailní popis produktu
Tento tichý 30litrový absorpční minibar nastavuje nové standardy v oblasti chladicího výkonu a energetické účinnosti. Splňuje požadavky náročných hostů a progresivních provozovatelů luxusních hotelů. Vhodný pro volné použití (FS) nebo pro integraci do nábytku (BI) díky rychloupínacímu posuvnému pantu (QUICK-FIX), který je součástí standardní výbavy.

- hliníková rukojeť
- atraktivní displej
- LED osvětlení
- výškově nastavitelné police (minibar má podle verze jeden nebo dva regály a jednu nebo dvě police ve dvířkách.)
- spodní polička ve dveřích s ozdobnou lištou – pro 1,5litrové lahve nebo lahve vína
- zámek (volitelný)

- snadno použitelný ovládací panel se stavovou LED diodou
- elegantní skleněné police jsou bezpečné a snadno se čistí
- lze namontovat do pěti různých poloh pro různé výšky lahví

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary série HiPro Evolution |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5999024871619 |
| Celkový objem: | 30 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 520 / 384 / 446 mm |
| Termostatická regulace chlazení: | minibar je vybaven funkcí automatické regulace teploty, nastavitelné ve třech krocích: +4 °C, +7 °C, +12 °C |
| Technologie: | absorpční |
| Výkon: | 45 W |
| Napětí: | 220 - 240V AC |
| Lze vložit: | 1,5 l lahev |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Chladivo: | R717 |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (0dB) Třída A |
| Klimatická třída (EN 62552): | N |
| Třída energetické účinnosti: | G (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Energetický štítek: | ano |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP): | 0 |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Typ pantu: | v pravo |
| Čistá hmotnost: | 13,7 kg |
| Izolace: | PUR |
| Barva: | černá, hliník |
| Certifikace: | CE, GS |
