Minibar Dometic HiPro Evolution N30G - panty v levo
Kód: 9600028836

Detailní popis produktu
Tento stylový 30litrový termoelektrický minibar kombinuje tichý chladicí komfort s nejlepší energetickou účinností ve své třídě (energetická účinnost světové úrovně pro významné úspory nákladů a plný soulad s požadavky EU z roku 2021). Splňuje potřeby náročných hostů a snižuje provozní náklady hotelů. Jeho průhledné skleněné dveře jsou atraktivním poutačem. Minibar není vhodný k instalaci v karavanech nebo obytných vozidlech. Vhodný pro volné použití nebo pro integraci do nábytku.

- hliníková rukojeť
- atraktivní displej
- úložné přihrádky ve skleněných dveřích
- LED osvětlení
- výškově nastavitelné police (minibar má podle verze jeden nebo dva regály a jednu nebo dvě police ve dvířkách.)
- spodní polička ve dveřích s ozdobnou lištou – pro 1,5litrové lahve nebo lahve vína
- zámek (volitelný)


- stylová hliníková rukojeť pro všechny modely Evolution
- LED pásek osvětlí a zvýrazní lahve pro dokonalou prezentaci
- elegantní skleněné police jsou bezpečné a snadno se čistí

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary série HiPro Evolution |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704287530 |
| Celkový objem: | 30 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 520 / 384 / 415 mm |
| Termostatická regulace chlazení: | minibar je vybaven funkcí automatické regulace teploty, nastavitelné ve třech krocích: +4 °C, +7 °C, +12 °C |
| Technologie: | termoelektrická |
| Výkon: | 55 W |
| Napětí: | 100 - 240V AC |
| Lze vložit: | 1,5 l lahev |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Chladivo: | R600a (23g) |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (0dB) Třída A |
| Klimatická třída (EN 62552): | N |
| Třída energetické účinnosti: | G (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Energetický štítek: | ano |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP): | 0 |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Typ pantu: | v levo |
| Čistá hmotnost: | 13 kg |
| Material: | skleněná dvířka |
| Izolace: | PUR |
| Barva: | černá, hliník |
| Certifikace: | CE, GS |
