Minibar Dometic RH418 NTE, panty v levo
Kód: 9620000828
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Tento kompaktní minibar třídy 20 l se je vybaven nastavitelnou kovovou policí s výřezem pro vysoké lahve a vnitřním LED osvětlením ovládaným infračerveným senzorem.
- LED osvětlení interiéru
- výklenek pro velké lahve
- bezhlučné termoelektrické prvky díky technologii NTE
- jednoduchá regulace teploty
- nastavitelné nožičky (výška 10 mm)

- Ideální pro uložení velkých, vzpřímených lahví
- tlačítko pro plynulé nastavení teploty
- LED osvětlení interiéru

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary série DM a RH |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5999024870629 |
| Celkový objem: | 20 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 435 / 422 / 350 mm |
| Chladicí účinek: | 0 °C to +12 °C při okolní teplotě až 32 °C |
| Termostatická: | elektronický termostat |
| Technologie: | termoelektrická |
| Výkon: | 49 W |
| Napětí: | 100 - 240 V AC |
| Lze vložit: | 1,5 l lahev |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Chladivo: | R-1234yf (38g) |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (0dB) |
| Klimatická třída: | N (EN62552) |
| Třída energetické účinnosti: | F (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Energetický štítek: | ano |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP: | obsahuje fluorované skleníkové plyny, GWP 0,501 |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Izolace: | PUR |
| Typ pantu: | v levo |
| Čistá hmotnost: | 13 kg |
| Barva: | antracit |
| Certifikace: | CB, CE |
