Minibar Dometic RH418 NTEG, panty v levo
Kód: 9620000829
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Tento 20litrový minibar se skleněnými dvířky je vizuálním lákadlem pro hotelové hosty. Tiché chlazení, vysoká energetická účinnost a atraktivní prezentace produktů.
- LED osvětlení interiéru
- volitelná rukojeť
- výklenek pro velké lahve
- nastavitelné nožičky (výška 10 mm)
- bezhlučné termoelektrické prvky díky technologii NTE

- Minibar lze volitelně vybavit rukojetí
- Ideální pro uložení velkých, vzpřímených lahví
- LED osvětlení interiéru

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary série DM a RH |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 5999024870605 |
| Celkový objem: | 20 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 435 / 422 / 350 mm |
| Chladicí účinek: | 0 °C to +12 °C při okolní teplotě až 32 °C |
| Termostatická: | elektronický termostat |
| Technologie: | termoelektrická |
| Výkon: | 49 W |
| Napětí: | 100 - 240 V AC |
| Lze vložit: | 1,5 l lahev |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Chladivo: | R-1234yf (53g) |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (0dB) |
| Klimatická třída: | N (EN62552) |
| Třída energetické účinnosti: | G (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Energetický štítek: | ano |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP: | obsahuje fluorované skleníkové plyny, GWP 0,501 |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Typ pantu: | v levo |
| Izolace: | PUR |
| Čistá hmotnost: | 13 kg |
| Barva: | antracit |
| Certifikace: | CB, CE |
