Minibar zásuvkový Dometic DM20 F
Kód: 9600049663

Detailní popis produktu
Pohodlný přístup k zásuvkám, tichý provoz, nízká spotřeba energie – zásuvkové minibary Dometic nastavují nové standardy v oblasti komfortu a chladicího výkonu. Minibar DM20F se dodává bez dekoru a je připraven k osazení vlastním dekorem dvířek daného hotelu.
- LED osvětlení interiéru
- obsah viditelný na první pohled, nastavitelné přepážky a držáky na lahve pro lepší úchop
- dokonale tichá, termoelektrická technologie
- samozavírací dveře
- stejná šířka jako 30litrový absorpční miniBar – perfektní náhrada za starší model

- díky dělicím přepážkám je vše dobře uspořádané a atraktivně prezentované.
- LED osvětlení
- mimořádně praktický výsuvný pojezd

S ohledem na charakter produktu a způsob standardní přepravy nabízíme tzv. bezpečnou přepravu produktu. Zboží je uloženo a přepravováno na paletě a tím je zabráněno mechanickému poškození nevhodnou manipulací. Služba je zpoplatněna částkou 600,- Kč bez DPH / v případě, že u produktu je doprava zdarma, dopravu neplatíte.
Toto zboží zasíláme pouze bezpečnou přepravou TOPTRANS. Možné i vyzvednutí zboží přímo na prodejně. Nelze jej zaslat klasicky kurýrem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minibary série DM a RH |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 4015704290158 |
| Celkový objem: | 20 litrů |
| Vnější rozměry v/š/h: | 365 / 384 / 391 mm |
| Chladicí účinek: | max. o 20 °C níže než okolní teplota |
| Termostatická regulace chlazení: | elektronický termostat, nastavitelné ve třech krocích: +5 °C, +7 °C, +12 °C |
| Technologie: | termoelektrická |
| Výkon: | 52 W |
| Napětí: | 220 - 240 V AC |
| Lze vložit: | 1,5l lahve |
| Chladivo: | R600a (24g) |
| Vnitřní osvětlení: | ano LED |
| Izolace: | PUR |
| Vstupní frekvence, [Hz]: | 50/60 |
| Hlukové emise: | EN60704-1 a 60704-2-14 (0dB) |
| Klimatická třída: | N (EN62552) |
| Třída energetické účinnosti: | G (nařízení (EU) 2019/2016) |
| Energetický štítek: | ano |
| Potenciál skleníkových plynů (GWP): | 0 |
| Čistá hmotnost: | 13 kg |
| Barva: | antracit |
| Certifikace: | CB, CE |
