Napájecí zdroj (adaptér) WAECO WPS90 230V AC/12V DC
Kód: 9630002155
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Síťový adaptér, 230 V => 12 V
Cenově výhodný síťový adaptér WAECO WPS90 lze použít k připojení 12V kompresorových chladicích přístrojů do elektrické sítě na 100 - 240 V AC. Je vhodný zejména pro chladicí boxy, které nemají přípojku pro střídavý proud. S tímto praktickým adaptérem můžete chladicí box provozovat doma, v hotelech, kempech nebo v rekreačním domě.
WPS 90 je kompatibilní se všemi kompresorovými chladničkami WAECO DC, jako jsou WCC 18, WCC 32, WCC 40, WCC 60, WCC 80DZ. Adaptér lze také požít u jiných modelů se shodným DC konektorem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství pro kompresorové autochladničky Engel |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Barva: | černá |
| Napětí: | 230V AC/12V DC |
| Hmotnost: | 0,32 kg |
| Hlavní síťové napětí: | 100V - 240 V /50-60 Hz |
| Jmenovité výstupní napětí: | 14,5 V |
| Celkový výstupní výkon: | 87 W |
| Jmenovitý výstupní proud: | 6 A |
| Vnější rozměry v/š/h: | 31/130/59 mm |
