Napájecí zdroj Vitrifrigo POWER PACK 300W, se zástrčkou Schuko
Kód: 7806-0013
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Vstup - AC síťová vidlice, výstup - možnost připojení na volné vodiče

Tento síťový adaptér Vitrifrigo POWER PACK 300W lze použít k připojení kompresorových chladicích lednic do elektrické sítě s napětím 115 - 240V AC nebo připojit volnými vodiči na externí baterii. Ideální pro chladničky (i jiná zařízení), která nemají přípojku na střídavý proud (vestavěný síťový zdroj). Tento zdroj je vybavený prioritním okruhem (při připojení zařízení do AC sítě přestane odebírat energii z autobaterie). Výstupní napětí je 24V DC


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnější rozměry bez kabelů v/š/h: | 58 / 120 / 235 mm |
| Napájecí napětí AC: | 115 / 230 V (manuální volba posuvným přepínačem) 5A ~ (50/60H) |
| Napájecí napětí DC: | 12 / 24V DC |
| Výstupní napájecí proud: | 12A (24V) |
| Připojení: | Volné vodiče + síťový kabel se zástrčkou Schuko |
| Připojení chladničky ke zdroji: | šroubovací svorkovnice |
| Provozní teplotní rozsah: | od -20°C do +40°C |
| Provozní vlhkost: | 20% - 90% nekondenzující |
| Chlazení: | konvekcí + řízený ventilátor |
| Délka AC kabelu: | 1,3 m |
| Čistá hmotnost: | 1,1 kg |
| Barva: | černá |
