Nezávislá střešní kompresorová klimatizace Dometic FreshJet FJZ4 2200 bílá
Kód: 9630000061

Detailní popis produktu
Střešní klimatizace Dometic Freshjet FJX4 2200 nabízí moderní vzhled a vynikající výkon. Střešní klimatizace nové generace s výkonem 1700 W ochladí obytný vůz, karavan nebo obytné auto v rekordním čase - s minimální spotřebou energie a navíc velmi tiše. Integrovaný systém CleanAir udržuje klima vozidla svěží a čisté.
Funkce měkkého startu
U této jednotky je motor během kritické fáze spouštění podporován funkcí měkkého startu. To výrazně zkracuje fázi spouštění. Ta končí dříve, než může reagovat (pomalá) pojistka.
Další výhoda: Poklesy napětí v důsledku improvizovaných, nadměrně dlouhých přívodních vedení (kabelových bubnů) jsou obecně tolerovány.

- režim spánku: snižuje otáčky ventilátoru na 80 %
- integrované vytápění: rychlý ohřev pouhým stisknutím tlačítka
- pohodlné ovládání klimatizace přes chytrý telefon
- efektivně redukuje bakterie a nepříjemné pachy
- vynikající chladicí výkon - kabina je ochlazena v rekordním čase
- tišší než ostatní střešní klimatizace dostupné na trhu
- vynikající energetická účinnost - nižší spotřeba energie
- systém čističky vzduchu CleanAir - udržuje váš obytný vůz svěží a čistý
- standardně dodávané dálkové ovládání
- možnosti chytrého připojení - kompatibilní s aplikací pro chytré telefony Dometic a prémiovým nástěnným termostatem

DALIX, s.r.o. - certifikovaný distributor DOMETIC pro Českou republiku disponuje vlastními sklady, skladem náhradních dílů a provádí záruční i pozáruční servis.
Upozornění:
Interiérový rozvod vzduchu s dotykovým ovládacím panelem a integrovaným osvětlením není součástí dodávky (nutno objednat zvlášť).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresorové klimatizace pro obytné vozy |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Rozsah vstupního napětí: | 220-240V AC / 50Hz |
| Chladicí výkon v souladu s ISO5151: | 2200W |
| Jmenovitý proud při topení: | 4,4A |
| Jmenovitý proud při chlazení: | 4,6A |
| Rozsah teploty nastavení: | +16°C až +31°C |
| Vnější rozměry v/š/h: | 225x702x752mm |
| Hmotnost: | 30,4 kg |
| Doporučená max. délka vozidla: | 7m |
| Třída krytí: | IPX4 |
| Chladivo: | R32 |
| Hlukové emise: | 69 dB(A |
| Certifikace: | CE, EMC, E (homologace) |
| Barva: | Bílá |

