Přenosný plynový vařič CADAC 2 Cook 3 Pro Deluxe
Kód: 203P1-20-EU

Související produkty
Detailní popis produktu
Přenosný vařič CADAC 2 Cook 3 Pro Deluxe je nízkotlaký kempingový vařič s nerezovou grilovací deskou a dvěma nezávislými varnými zónami, které umožňují plynulé vaření a grilování s možností přesné regulace plamene. Vařič je lehký a snadno se přenáší. Součástí balení je žebrovaná a plochá grilovací deska s nepřilnavým povrchem GreenGrill a nerezový stojan na kávovar. Plochou grilovací desku a stojan na hrnec lze umístit nezávisle na jeden hořák, což umožňuje grilovat, smažit, vařit nebo vařit kávu současně. Grilovací desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem GreenGrill se snadno čistí a pohodlně se skladují v přiložené přepravní tašce. Součástí balení je rukojeť pro zvedání a přenášení horkých grilovacích desek. Dva odnímatelné kryty proti větru lze použít pro silnější plamen za větrných dnů. Vařič má protiskluzové gumové nožičky pro extra stabilitu a sklouznutí na hladkém povrchu. Víko, které slouží zároveň jako kryt, chrání plamen před větrem, což zlepšuje efektivitu vaření.

- Dva kryty pro ochranu sfouknutí plamene

- Praktický a minimalistický design
- Bezpečnostní systém Flame Failure Device (FFD), který automaticky zastaví přívod plynu, pokud plamen nečekaně zhasne
- Automatické piezo zapalování
- Kompaktní a lehký, snadno se přenáší
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosné plynové vařiče CADAC |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnější rozměry v/š/h: | 90/550/310 mm |
| Počet hořáků: | 2 |
| Provozní tlak: | 30 mbar |
| Spotřeba plynu: | 291 g/h |
| Výkon hořáku: | 4,4 kW |
| Zapalování: | automatické piezoelektrické |
| Material: | termoplastické tělo a základna hořáku z nerezové oceli |
| Ochranný obal: | ano s praktickým úložným vakem |
| Součást dodání: | včetně stojanů na hrnce, plochého roštu, žebrovaného roštu, rukojeť roštu, stojanu na kávové konvice a větrných štítů |
| Hmotnost: | 5 kg |
| Barva: | černá s kombinací mechové barvy MOSS, nerezová ocel |
| Certifikace: | CE |
