Přenosný plynový vařič CADAC 3 cook turbo FFD Deluxe
Kód: 303FC-20-EF

Související produkty
Detailní popis produktu
Přenosný vařič CADAC 3 Cook TURBO FFD DELUXE je tříhořákový kempingový vařič s nerezovou grilovací deskou a třemi nezávislými varnými zónami, které umožňují plynulé vaření a grilování s možností přesné regulace plamene. Stejně jako ostatní modely řady Turbo je i tento vařič 3 Cook Turbo FFD vybaven systémem tepelné ochrany známým jako Flame Failure Device (FFD). Toto zařízení automaticky vypne přívod plynu, pokud plamen neočekávaně zhasne. Vařič můžete bezpečně používat venku i uvnitř , což je ideální pro vaření ve stanu nebo karavanu za nepříznivého počasí. Součástí balení je žebrovaná a plochá grilovací deska s nepřilnavým povrchem GreenGrill (pro zdravější vaření) a nerezový stojan na kávovar. Plochou grilovací desku a stojan na hrnec lze umístit nezávisle na jeden hořák, což umožňuje grilovat, smažit, vařit nebo vařit kávu současně. Grilovací desky z litého hliníku s nepřilnavým povrchem GreenGrill se snadno čistí a pohodlně se skladují v přiložené přepravní tašce. Součástí balení je rukojeť pro zvedání a přenášení horkých grilovacích desek. Dva odnímatelné kryty proti větru lze použít pro silnější plamen za větrných dnů. Vařič má protiskluzové gumové nožičky pro extra stabilitu a sklouznutí na hladkém povrchu. Víko, které slouží zároveň jako kryt, chrání plamen před větrem, což zlepšuje efektivitu vaření.

- dva kryty pro ochranu sfouknutí plamene
- praktický a minimalistický design
- bezpečnostní systém Flame Failure Device (FFD), který automaticky zastaví přívod plynu, pokud plamen nečekaně zhasne
- automatické piezo zapalování
- kompaktní a lehký, snadno se přenáší

Keramický povrch je zcela bez PFAS , a proto neobsahuje žádné škodlivé látky. GreenGrill zaručuje zdravější vaření! (jednodušší čištění, perfektní výsledky grilování, šetrné k životnímu prostředí).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosné plynové vařiče CADAC |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| EAN: | 6001773120517 |
| Vnější rozměry v/š/h: | 90 / 720 / 300 mm |
| Počet hořáků: | 3 |
| Provozní tlak: | 30 mbar |
| Výkon hořáku: | 5,5 kW |
| Material: | termoplastické tělo a základna hořáku z nerezové oceli |
| Zapalování: | automatické piezoelektrické |
| Ochranný obal: | ano s praktickým úložným vakem |
| Součást dodání: | včetně stojanů na hrnce, plochého roštu, žebrovaného roštu, rukojeť roštu, stojanu na kávové konvice a větrných štítů |
| Čistá hmotnost: | 9 kg |
| Barva: | černá s kombinací mechové barvy MOSS, nerezová ocel |
| Certifikace: | CE |
