Robustní stohovatelný box Front Runner Wolf Pack Pro
Kód: SBOX031
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Detailní popis produktu
Robustní stohovatelné boxy Front Runner Wolf Pack Pro jsou navrženy tak, aby se vešly na střešní nosič nebo je lze snadno umístit do korby vozidla. Jsou svislé, aby se zabránilo plýtvání místem, a díky inovativnímu designu se dají bezpečně stohovat.

- vyrobeno z černého plastu odolného proti nárazu
- box je vybaven novými extra bezpečnými a utěsňujícími západkami a chrání ho před vodou a prachem
- stupeň krytí IP66
- integrovaná držadla pro snadné přenášení
- všestranné použití v nákladovém prostoru, na nákladním autě nebo na střešním nosiči
- vhodný pro skladování v exteriéru i interiéru

Zobrazení v realitě AR

Box Front Runner Wolf Pack Pro si můžete prohlédnout ve 3D a umístit jej do svého okolí použitím rozšířené reality. Podporuje Iphone IOS 12+ případně Android 9.0+
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství ke střešním zahrádkám |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnější rozměry v/š/h: | 230 / 400 / 510 mm |
| Vnitřní rozměry v/š/h: | 203 / 335 / 445 mm |
| Celkový objem: | 30,3 litrů |
| Material: | Polypropylen, černý plast |
| Čistá hmotnost: | 3,65 kg |
| Barva: | černá |
