Skládací kempingový stůl ARB COMPACT
Kód: 10500130

Související produkty
Detailní popis produktu
Jedná se o hliníkový stolek, který je pevný a současně má tepelně odolný povrch. Právě proto je jako stvořený pro vaření. Dostatečnou oporu dodávají stolu křížové výztuhy, které zvyšují stabilitu společně s nohami stolu, které jsou vyrobené z čtvercových trubek. Stůl je dodáván v praktickém obalu podobně jako campingové židle ARB. I přes kompaktní rozměry ve složeném stavu (88 cm délka x 21 cm šířka x 12,5 cm výška) stůl nabídne dostatečný prostor pro 4 osoby. Rozložený stůl totiž nabízí obdélníkovou plochu 70 cm x 86 cm. Skládací kempingový stůl, velmi užitečný na jakémkoli kempování. Složení a rozložení trvá desítky sekund. Lehký a snadno přenosný, není potřeba montovat žádné nářadí. Stůl lze uložit do kompaktní brašny, díky čemuž má ideální velikost pro úhledné sbalení do auta

- snadno se skládá a je kompaktní pro skladování
- tepelně odolný povrch a stůl po sestavení unese až 30 kg
- unikátní stolní kolíky pro stabilizaci, zhutnění a udržení stolu pohromadě v případě pohybu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnější rozměry v/š/h: | 700 / 860 / 700 mm |
| Rozměry složeného stolu v obalu: | 125 mm výška / 210 mm šířka / 880 mm hloubka |
| Material: | čtvercové nohy 22 x 22 mm z eloxovaného hliníku |
| Barva: | černá, hlinik |
| Povrch stolu: | tepelně odolný povrch |
| Přepravní taška: | 600D PVC odolný obal na přenášení stolu |
