Skládací kempingový stůl ARB PINNACLE
Kód: 10500171
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu

Campingový stůl ARB Pinnacle je ideální pro vaření na cestách. Jeho odolný rám je vyroben z černého hliníku s kontrastními příčkami. Velkoryse velká černá robustní stolní deska poskytuje dostatek prostoru pro vařič, talíře i jídlo. Klíčovou vlastností tohoto stolu jsou nastavitelné nohy. Každá noha může být nezávisle nastavena, aby byla zajištěna stabilita na nerovném povrchu, a výška stolu může být nastavena v rozsahu od 79 cm do 99 cm. Na rámu jsou zabudovány držáky, které drží přiložený síťový koš pro další skladování.

- praktický úložný košík pod deskou stolu
- velká deska stolu o rozměrech 114 cm x 70 cm
- nezávisle nastavitelné nohy pro použití na nerovném povrchu (výšku lze zvýšit ze 79 cm na 99 cm)

Stůl se sbalí do kompaktní přenosné tašky z polyesteru 600D s vestavěnou vnitřní přepážkou oddělující desku stolu od rámu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Vnější rozměry v/š/h: | 790 / 1140 / 700 mm |
| Výška: | Výšku lze zvýšit ze 790 mm na 990 mm |
| Stolní deska: | velká stolní deska (1140 mm x 700 mm) |
| Material: | nezávisle nastavitelné nožičky umožňující použití na nerovném povrchu, hliník |
| Úložný koš: | praktický úložný koš pod stolní deskou |
| Přepravní taška: | pevná taška s vestavěnou vnitřní přepážkou |
| Čistá hmotnost: | 8,4 kg |
| Barva: | černá, hlinik |
