Skládací kempingový stůl FRONT RUNNER EXPANDER
Kód: TBRA037
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Stůl Expander Front Runner Dometic je nezbytnou věcí pro cestování po souši a kempování. Tento skládací a rozkládací stůl je perfektním doplňkem k našim oblíbeným kempingovým židlím Expander. Stůl a dvě židle dohromady tvoří kompletní venkovní sadu, kterou lze snadno sbalit na cesty. Lehká hliníková konstrukce se skládá naplocho a žáruvzdorná stolní deska má využitelnou plochu 635 mm x 635 mm a unese 27 kg.
- stůl je výškově nastavitelný, perfektně doplňuje kempingovou židli Expander
- tepelně odolná deska stolu má plochu 635 mm (D) x 635 mm (Š) a unese až 27 kg
- lehkou hliníkovou konstrukci lze složit a uskladnit, čímž se ušetří místo
- součástí balení je cestovní taška pro snadné uložení a přepravu stolu
Obsah balení:
1 x Skládací stůl FRONT RUNNER Expander
1 x Cestovní taška
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kempingové stoly |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Material nohy: | Eloxovaný hliník |
| Material deska stolu: | Práškově lakovaný hliník |
| Složený rozměr stolů v/š/h: | 618 / 630 / 51 mm |
| Sestavený rozměr stolů v/š/h: | 712 / 635 / 635 mm |
| Maximální nosnost: | 27,3 kg |
| Čistá hmotnost: | 2,8 kg |
