Střešní 1/2 zahrádka Front Runner Slimline II pro VW T5 Transporter Multivan / SWB 2003-2015
Kód: KRVK005T

Související produkty
Detailní popis produktu
Střešní 1/2 nosič FRONT RUNNER Slimline II o celkové hloubce 1156mm pro vůz Volkswagen T5 Transporter Multivan SWB (2003-2015) obsahuje větrný deflektor (sada) a 2 podélné lyžiny, které využívají odolnou, ale lehkou ocelovou konstrukci a černý práškový lak. Všechny sady nosičů Front Runner obsahují instalační pokyny a také všechny komponenty potřebné k montáži nosiče Slimline II na vozidlo.
Patky specifické pro dané vozidlo mají otvory pro uložení kompatibilního vybavení pod nosičem, například stolků Front Runner. Patní lišty obsahují 2 otvory pro přístup ke stolkům Front Runner pro montáž pod nosič (1 menší sada přípravného stolku Pro Stainless Steel a 1 větší sada stolku Pro Stainless Steel Camp). Do T-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů nosiče se vkládají standardní 8 mm šrouby.
Sada obsahuje:
1x FAVT001 - 2 patní lišty Volkswagen T5 Caravelle/Transporter
1x RRSTJ06 - Střešní nosič SLII - 1425 mm (š) x 1156 mm (h)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimeline II |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Nosič š/h: | 1425 / 1156 mm |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | Volkswagen T5 Transporter Multivan / SWB 2003-2015 |
| Přibližná hmotnost po instalaci: | 34,75 kg |
| Přepravní hmotnost: | 32,55 kg |
| Barva: | černá |
