Střešní nosič Front Runner Slimline II pro VW Crafter (model do r.v. 2017) bez originálních lyžin
Kód: KRVC003T
Kamenná prodejna
Vlastní sklady

30 let na trhu
Již od roku 1994
Související produkty
Detailní popis produktu
Střešní nosič FRONT RUNNER Slimline II o celkové hloubce 2772 mm pro vůz Volkswagen Crafter bez originálních OEM lyžin obsahuje větrný deflektor (sada), 2 střešní lyžiny a 8 montážních nožiček. Pro instalaci je nutné vrtání.
- Do t-drážek na horní a spodní straně lamel a okrajových profilů nosiče se vkládají standardní 8mm šrouby.
Sada obsahuje:
4 x FASS024 - Sada patek / 50 mm-60 mm
1 x RRSTM14 - nosič Slimline II - 1475 mm (š) X 2772 mm (h)
1 x TRMS001 - Mercedes-Benz Sprinter (2006 --->) kolejnice / 3082 mm-4098 mm (h)
1 x WDST009 - Větrný deflektor 20 mm široký pár / 1345 mm (š)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Slimeline II |
|---|---|
| Záruka: | 60 měsíců |
| Material: | vysoce pevná ocel, hliník T6 s černým epoxidovým práškovým nástřikem |
| Pouze pro: | Model VW Crafter |
| Nosič š/h: | 1475 / 2772 mm |
| Kolejnice š/h: | 3082 / 4098 mm |
| Větrný deflektor 20 mm široký pár: | 1345 mm |
| Přibližná hmotnost při instalaci: | 45 kg |
| Přepravní hmotnost: | 52,7 kg |
| Barva: | černá |
